Дата и час: 19 Апр 2024 20:07

Time zone: Europe/Sofia [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 2 от 2
 [ 12 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Масло BMW High Power
МнениеПубликувано на: 22 Юли 2014 00:31 
Offline
Аватар

E30: M40B18 Touring
Регистриран на: 02 Апр 2013 00:01
Пол: Мъж
Мнения: 89
Да, колега така е. Аз сменям на 12к на М40-то, но баща ми отказва да сменя по рано от 18к на неговата, но и той ги прави за месец или два (учебна е колата, карана с Кастрол 10в40)... Но негова си работа.

За Yacco съм чувал добри отзиви и то само от хора които са го ползвали и са опитали с повече от 2,3 марки.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Масло BMW High Power
МнениеПубликувано на: 22 Юли 2014 00:54 
Offline

E30: `88, 318i sedan
Регистриран на: 01 Ное 2013 00:03
Пол: Мъж
Мнения: 52
BaSheV написа:
Да, колега така е. Аз сменям на 12к на М40-то, но баща ми отказва да сменя по рано от 18к на неговата, но и той ги прави за месец или два (учебна е колата, карана с Кастрол 10в40)... Но негова си работа.

За Yacco съм чувал добри отзиви и то само от хора които са го ползвали и са опитали с повече от 2,3 марки.


И аз съм с М40Б18 и майсторчето ми препоръча на по-малък интервал ( около 8/9000км. ) да сменявам маслото, защото мотора бил капризен на мазане в главата( тесни магистрали или нещо такова ми каза да не объркам някой с неточна информация! ) и също маслото или оригинално на БМВ или друго, но качествено. В никакъв случай да не слагаш евтино масло на този мотор, защото след време икономията ще ти излезе в пъти по-скъп ремонт! Моята тракаше като я взех и веднага след смяната на маслото утихна и се държи много прилично за сега, като очаквам след втората смяна вече да се изчисти всичката гняс дето се беше събрала и да заработи като Швейцарски часовник! :hihi:

До сега на БМВ-тата дето съм имал само и единствено масло БМВ според спецификацията, а на тойотата слагах Кастрол и бях много доволен!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 2 от 2
 [ 12 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Time zone: Europe/Sofia [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by Renegade