Switch to full style
Важен е не само външния вид, но и функционалността на това, което ни свързва с пътя.
Добави отговор

Решение за централен отвор с малко по голям размер

04 Юли 2017 15:24

Джантите с които взех 36така освен, че са мега супер уникат модел Fugly style #1 (авторски права lowrider) също така са съвсем малко по-голям централен отвор спрямо главината. Не съм мерил, но не стои плътно и играе на всички посоки с мъничко. Разликата е много малка и не мисля, че е възможно да се изработи такава преходна втулка - ще е супер тънка. Има ли някакво решение различно от разпробиване на отвора на още по-голям размер и слагане на преходна втулка?
Изображение

Re: Решение за централен отвор с малко по голям размер

04 Юли 2017 15:38

Техническа лента а.к.а изолирбанд ?

Re: Решение за централен отвор с малко по голям размер

04 Юли 2017 16:35

Първо измери каква е разликата. Правят се втулки и с по 1 мм. дебелина на стената.

Ако разликата е по-малка от милиметър (в радиус), единственото читаво решение да позиционираш джантата в центъра е (както сам си се досетил) разширяване на централния й отвор.

Re: Решение за централен отвор с малко по голям размер

05 Юли 2017 11:57

Renegade написа:Първо измери каква е разликата. Правят се втулки и с по 1 мм. дебелина на стената.

Ако разликата е по-малка от милиметър (в радиус), единственото читаво решение да позиционираш джантата в центъра е (както сам си се досетил) разширяване на централния й отвор.


Ще замеря. Може пък и да има 2мм сумарно от двете страни съдейки по мърдането. А къде ще ме пратите за готови втулки с максимално голяма разновидност?

Re: Решение за централен отвор с малко по голям размер

05 Юли 2017 12:21

Няма готови за малки допуски.
Само бай стругар.

Re: Решение за централен отвор с малко по голям размер

05 Юли 2017 19:45

Имам 74.1 към 72.6 ако искаш за проба.

Re: Решение за централен отвор с малко по голям размер

06 Юли 2017 11:06

intruder написа:Имам 74.1 към 72.6 ако искаш за проба.


Това са най-малките които съществуват гледайки из нета, та или ще са те или греда :) Бих се възползвал от офертата - пускам ти ЛС :thumbsup:

Re: Решение за централен отвор с малко по голям размер

06 Юли 2017 11:19

тва за е39 джанти на е36 ли са ...


(имахме такива у гаража .. снощи ги употребих.... ама не знаех че ги имаме :oops: )

Re: Решение за централен отвор с малко по голям размер

06 Юли 2017 11:38

TheStorm написа:тва за е39 джанти на е36 ли са ...


(имахме такива у гаража .. снощи ги употребих.... ама не знаех че ги имаме :oops: )


Ами аз да се бях сетил да ви питам оня ден..

Re: Решение за централен отвор с малко по голям размер

10 Юли 2017 15:11

Казуса е решен. Взех си втулки 74.1 към 72.6 без да меря каквото и да било. Паснаха си идеално и баланса е налице. Ще ме прощавате за неособено смислената теам, но не предполагах че разликата в двата бмв размера е толкова малка..
Добави отговор