Switch to full style
Седалки, табла, барчета, кори, колани, тавани и др.
Добави отговор

Re: Задни ел. стъкла 3е стоп - блокират в затворено положени

16 Май 2017 12:01

Свалай целите механизми, яко чистене и преглед на всичко. Щом моторчетата работят, някъде по механизмите нещо заяжда или някой е пипал преди теб и "спестил" нещо. Прегледай схемата на механизмите и виж дали всички части са налични, до последната шайба.

Re: Задни ел. стъкла 3е стоп - блокират в затворено положени

16 Май 2017 14:04

Renegade написа:Свалай целите механизми, яко чистене и преглед на всичко. Щом моторчетата работят, някъде по механизмите нещо заяжда или някой е пипал преди теб и "спестил" нещо. Прегледай схемата на механизмите и виж дали всички части са налични, до последната шайба.


Това е вече направено.

Разглобил съм вътрешността на механизмите. Пълно почистване и гресиране отново. Същото съм почистил и гресирал водача на жилото и отремонтирах плъзгача на който се държи стъклото (реално си ги взех от механизмите с ръчки, че бяха изпочупени и си облепих с епоксидна смола каквото имаше пукнато).

Гледал съм го целия механизъм десетки пъти и не виждам нищо липсващо или съмнително.

Re: Задни ел. стъкла 3е стоп - блокират в затворено положени

17 Май 2017 21:51

Разглобил съм в момента едно комби с 4 ел стъкла,ако искаш нещо да гледам,снимам..да питаш ,казвай ;)

Re: Задни ел. стъкла 3е стоп - блокират в затворено положени

18 Май 2017 13:47

Ами освен да ме офертираш за задни машинки :)

Може да погледнеш колко стегнато седят въжетата при прозорец качен до горе. При мен оглабват в долната част при това положение. Не знам има ли връзка с проблема.
Добави отговор