Дата и час: 28 Мар 2024 13:52

Time zone: Europe/Sofia




Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 2 от 2
 [ 14 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2015 08:14 
Offline
Биг Павар Брадър Мод
Аватар

E30: Convertible
Местоположение: София-Плевен
Регистриран на: 11 Мар 2013 20:38
Пол: Мъж
Мнения: 1489
Тук при мен има 2 кабриота 2-ен стоп 25-чки и още едно купе. Едното успях да го снимам и е с троен стоп на багажника отзад... :hihi:

Иначе, от 4 цил само ис-ки има тук.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2015 01:21 
Offline
wagonmafia
Аватар

E30: някакви 18-ки
Местоположение: Несебър/София
Регистриран на: 08 Ное 2014 19:46
Пол: Мъж
Мнения: 86
demoman написа:
Привет :hihi:

Страшна история,иначе човечеца верно ми изглежда доста възрастен,а м-ката в какъв проект е разбра ли,да не възстановява с14-ката ?

А иначе съм си останал с грешно впечатление че щатските 18ки са м40ки......Явно хамериканеца си залага на железния верижен м10.

_________________
You may be broke and have no girlfriend....but at least your friends think your E30 is cool.
ИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2015 14:42 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
lowrider написа:
...
Даа, тогава все още имаше акцизи, а Камен беше голфаджия :hihi: , ех спомени... с бай Ви Камен така се запознахме навремето покрай един неприятен голфаджийски повод.
...

Че съм имал голф 2, имал съм, но никога не съм бил голфаджия. С Ангелов се запознахме покрай Гоуфу, когато ми го гепиха, а мен ме беше много яд, защото тоя Гоуф беше ебаси и лъскача, но това е друга тема.

Преди този Гоуф имах Е30 323i купе. Тогава още прохождах в света на Е30-ките и естестввено ми бяха набутали най-ръждивата Е30-ка, но прилежно "нагримирана" с две кофи кит и нова боя. След първата зима лъсна грозната истина. :hihi:

Помня, че като се разделях с нея (отиде в надин), чак ми се просълзиха очите, защото това беше първото ми мое БМВ (тате навремето имаше една 2002-ка).

След това дойде жУвотното във варианта си на ТД и след като останах силно впечатлен от вървежа на дизела, можете да си представите колко зле е била 323-ката... :hihi:

След това взех Гоуфо от един контрагент, който беше германец, живееш в България и който беше единствения собственик на Гоуфо. Колата беше на много малки километри и в уникално състояние, защото швабата имаше още 5-6 коли и не успяваше да ги кара всичките.

След това взех Девойката, за жената, но след 1-2 години си промених решението и й купих Витарата, отнемайки й Девойката. Порева си жената 2-3 дни, но накрая разбра, че това ще е положението. :hihi:

И накрая при мен се прикъта и Дивака, с който в момента сме на море с детето и кучИто. :hihi:

Та, много ти здраве, шумИнско пишлИме. :hihi:

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2015 22:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Сеп 2012 16:31
Пол: Мъж
Мнения: 491
Renegade написа:

Та, много ти здраве, шумИнско пишлИме. :hihi:


Шамар в лицето от второ поколение бмв-джия :hihi:

_________________
ц ч ш щ ю я


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 2 от 2
 [ 14 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Time zone: Europe/Sofia


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by Renegade