Switch to full style
Форум за споделяне на информация и впечатления (преки и непреки) относно модел Е30.
Добави отговор

Легендата...

20 Авг 2013 23:47

...която хАмериканците оценяват повече от нас...

Или поне повече от кретените в Павара.

http://www.youtube.com/watch?v=REwb748WX4E

Re: Легендата...

30 Сеп 2013 11:16

Изображение

Re: Легендата...

02 Окт 2013 00:30

Не съди така строго пичовета от павъра, там масовата част са младежи, интересуващи се от това, колко вървежни са пред дамите, а не са наясно дори с моделният индекс на автомобилите.Царство на ксенончета от Илиянци и койлове за 350 лева :hihi: .Друга ценостнна система и приоритети, там никога няма да бъдеш разбран, всъщност ти се бори упорито с вятърните мелници там и няма какво аз да ти пиша.По-лошото е че оттам си тръгнаха много читави хора от основателите на форума /имам база за сравнение, регистарацията ми там е от 2003-та/, навремето далеч не бе така и ми бе любимо място, а сега най-много да мина през търговските раздели.

Re: Легендата...

02 Окт 2013 18:06

в тоя ред на мисли един пич от Варна /ники типо - се пише в другия форум/ разказваше как се събрали на купон и една мадама се правила на важна ... Ники сигурно твоето БМВ е след 2000 година ... и той и казал: Не, преди 85 година е ;) червен двоен стоп с 2.8 под капака ;)
и съответно мадамата останала шокирана ;)

Re: Легендата...

02 Окт 2013 18:15

аз си ги ценя бре :hihi: и не съм виновен,че се напълни с "ентусиасти" :hihi:

Re: Легендата...

02 Окт 2013 18:23

dafy написа:в тоя ред на мисли един пич от Варна /ники типо - се пише в другия форум/ разказваше как се събрали на купон и една мадама се правила на важна ... Ники сигурно твоето БМВ е след 2000 година ... и той и казал: Не, преди 85 година е ;) червен двоен стоп с 2.8 под капака ;)
и съответно мадамата останала шокирана ;)

Тоя пък е страхотен скрапер :mrgreen:

Re: Легендата...

02 Окт 2013 18:29

е поне историята е поучителна хахаха

Re: Легендата...

02 Окт 2013 18:54

То като видях в Павара една тема на един от най-големите ентусиасти как се обясняваше надълго и нашироко защо си продал Е30-ките, па си купил пластмаса, как спирала, как завивала, как омешал пасажерите на задната седалка по планинските завои... некак си ми стана тъпо. :bang:
Годините му тежели, семеен бил... па като искаш - купи си пластмаса да ти праи морска болест, ама що треа да продадеш Е30-ката, така и не му хванах логиката. А говорим за човек с възможности, не е като да е събирал пара от продажбите на Е30-ките за пластмасата. :shock:
Въпреки темата "шедьовър" в Павара, на мен ми се струва, че истинската причина е друга, някой изтъкнат гуру и маняк му е шепнал свежи идеи на ушенце, ама нашия ентусиаст нема как да го напише това, щот гуруто вече не е чак такова гуру, а по-скоро понаакало се маняче и то доста, ама карай да върви.
Както е казал шопа "Свет голем, ..." - продължението го знаете. :hihi:

Re: Легендата...

02 Окт 2013 19:18

хехе ето ви един линк за пласмаси : http://s30.photobucket.com/user/imaiami ... truck?sort

Re: Легендата...

03 Окт 2013 15:59

Това за годините е несериозно, аз съм на 45 и отново си купих Е30, страхотна тръпка се ми е и любов необяснима :hihi:
Добави отговор