Switch to full style
Форум за споделяне на информация и впечатления (преки и непреки) относно модел Е30.
Добави отговор

Re: Легендата...

02 Юли 2015 18:54

https://www.youtube.com/watch?t=12&v=SXphSJvSPOo

Re: Легендата...

14 Сеп 2018 16:22

Една тема отново в павъра - http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... 4&t=430728

Re: Легендата...

14 Сеп 2018 20:46

"Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!"

Re: Легендата...

14 Сеп 2018 21:33

Определено, темата е безсмислена, само Косьо се мъчи да им набива мозък, ама видимо напразно.

Re: Легендата...

17 Сеп 2018 21:26

Да е кОр да им го набие човек ;)

Въпроса е да не си развяват коня, иначе даже не знам кво ме бОли фара за тяхното тесногръдие, и кво ги тормози, че е30 е толкова тачена навсякъде ...

Е сЯ ше обърнем мача аххах

Re: Легендата...

18 Сеп 2018 11:20

В темата в Павара пишат хора, които:
1. Нямат си хал хабер от Е30;
2. Нямат никакво намерение да вникват в това, което им пишете.
Вие си преценявате, но аз не бих отделил и 2 секунди време да отварям очите на слепци.
Самото заглавие на темата "Защо Е30 е толкова специален модел?" и то в "Извън темата", показва най-малко едно невероятно невежество и липса на всякаква заинтересованост или желание да научат нещо. На подобни хора и с дни да им обясняваш, няма да те разберат, просто защото не искат. Темата е пусната, за да вървят лакардиите.

Re: Легендата...

18 Сеп 2018 12:13

Аз затова, още в началото написах, че темата е безсмислена. Ама Косьо, със завидно упорство, се помъчи да се бори с вятърни мелници :D Камен е прав, голяма част от хората, писали там, не са и сядали в такава кола, не да са имали. А стажа си зад волана са започнали от Е46, примерно.

Re: Легендата...

18 Сеп 2018 21:53

Не е само това.
По принцип темата в Павара полека-лека се измести в една извратена посока - за модел Е30 в България.
А основната дискусия би трябвало да бъде, че Е30 е култов модел в цяла Западна Европа и Щатите (а и не само там).
И вместо основните играчи в темата да обърнат внимание точно на това, те започват да дискутират колко коли са внасяни на времето в БГ, колко са оцелели, какви са станали цените и прочие безсмислици.
Е30 не е култ само в БГ, тук то е една "кочина". Култ е там, където хората се интересуват от автомобилна история и наследство. И където оценяват какво са имали и какво са загубили. Тук е, както винаги, една бай-ганьовщина, която само ние си я обичаме и тачим.
Не искам да звуча песимистично, но помислете си какво означава в един български форум за БМВ фенове (Павара) да се поставя под въпрос статута на една ИКОНА, която иначе целия останал свят е признал?
Ако не беше тъжно, щеше да е смешно. Но не съм сигурен, че някога нямаше да е тъжно, защото такава гротеска е възможна само на нашите балкански ширини.
Пак казвам, в тая тема в Павара, всяко написано мнение е загубено време. Лично мнение.
Защото да търсите Е30-каджии в Павара, пишещи само в Извън Темата, е равносилно на това да се кандидатирате за полет към Луната с ракетата на Мъск през 2023г. и да ви одобрят.
Лека на всички.

Re: Легендата...

19 Сеп 2018 00:28

Контратемата на Косьо е по-интересна, тази за Е60 :hihi:

Re: Легендата...

19 Сеп 2018 07:21

Три пъти започвам да пиша. Три пъти постовете ми стигат обем на есе на десетокласник...Три пъти някъде в писането се отказвам, защото няма смисъл.
Добави отговор