Дата и час: 28 Мар 2024 17:37

Time zone: Europe/Sofia




Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 1 от 1
 [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 01 Юли 2015 17:21 
Offline
Аватар

E30: '89 320i
Регистриран на: 30 Дек 2014 16:08
Пол: Мъж
Мнения: 28
От известно време се чудя, дали е възможно да се "събере" климатик. Понеже климатиците са кът ( обикновено трябва да си купиш цяла е30ка), а "италиянските", не че съм виждал цял такъв комплект или знам как се монтира, не ми харесват като идея. Наскоро четох (май някъде из форума), че някой "прасета" имали място за климатичен радиатор. Вярно ли е или не ? Ако да, как да разбера дали ,мойто е такова ? Климатичен радиатор отпред може да се сложи от друго бмв, дехидратора също. Компресора за мотора от V8 го имам ( май той е причината да ми влезе тая муха в главата - като историята с копчето и балтона). Тръбите ще са къстъм. Управлението е смешно 5-6 кабела и няколко релета.
Какво ще загубя ?
1.Няма да имам клапата за въртене на вътрешния въздух и ще охлаждам винаги външен.
2. Няма да ми е оригиналдъ климатика. Няма да ви пиша, колко точно ми пука, че няма да е оригинален. Ще се впише идеално към неоригинално тапицирания ми салон, неоригиналните ми ел. стъкла, неоригиналната ми музика, неоригиналното ми централно и т.н. ... и не на последно място неоригиналния ми мотор :D

ПС за момента тази тема е изцяло в сферата на научната фантастика. Имам само компресор. Но виждам, че срещу още не особено крупна сума мога да се сдобия с двата радиатора и дехидратор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2015 10:54 
Offline
Кумът
Аватар

E30: 92' E30 M40 cabrio
Регистриран на: 28 Сеп 2012 10:49
Пол: Мъж
Мнения: 640
Няма такива прасета, които да имат място за климатичния радиатор. Ако имат място значи са от такава с климатик.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2015 14:50 
Offline
Аватар

E30: '89 320i
Регистриран на: 30 Дек 2014 16:08
Пол: Мъж
Мнения: 28
:thumbsup: т.е. да търся "климатично" прасе . Ще си има и клапа за рециркулация. :)

Имаш ли идея "италянските" какво представляват ? Защо имат отвор при скоростния лост ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2015 14:57 
Offline
Аватар

E30: '89 320i
Регистриран на: 30 Дек 2014 16:08
Пол: Мъж
Мнения: 28
Намерих си комплект климатик на добра цена, няма да има сбирщайн :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 1 от 1
 [ 4 мнения ] 

Time zone: Europe/Sofia


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by Renegade