Дата и час: 19 Мар 2024 09:14

Time zone: Europe/Sofia




Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 1 от 1
 [ 7 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 06 Фев 2015 00:25 
Offline

Регистриран на: 23 Яну 2015 01:56
Мнения: 4
Здравейте Колеги :) Имам проблем с отключването не Е30-ката ми.От два дни не мога да я отворя по никакъв начин в краен случай ще се влиза през прозореца :hihi: Но все пак ако има вариант без вандализми :) Предполагам че проблема е в шофьорската ключалка понеже не искаше да заключва си я заключвах от багажникът с централното, но сега всички патрони са блокирани и работят само на заключване като се опитам да отключа и не може да се завърти ключа пробвах как ли не и не иска все едно запъва нещо и не може да се завърти ще съм ви благодарен на мнения как да го отворя без да чупя нищо, че ми е жал :)
П.П. Ако модераторите смятат, че темата не е за тук да я преместят но не намерих по подходящо място :)
Благодаря предварително :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Фев 2015 01:48 
Offline
Аватар

E30: zwei порти
Местоположение: София/Шумен
Регистриран на: 19 Фев 2014 20:52
Пол: Мъж
Мнения: 153
Не съм пробвал,но съм чувал,че става ... успех :thumbsup:
https://www.youtube.com/watch?v=0eUecyl0L9g


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Фев 2015 01:56 
Offline
B&K Garage Customs
Аватар

E30: комби, акула и палатка
Регистриран на: 10 Яну 2013 15:23
Пол: Мъж
Мнения: 1361
това с примката съм го правил.. на Е30 .. но с врата която само беше хлопната леко.. не плътно затворена

_________________
Рилоудер

Изображение
https://www.facebook.com/events/625976980816824/ Втора
https://www.facebook.com/events/1575118509392474/ Трета
https://www.facebook.com/events/1753119984903631/ Четвърта


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Фев 2015 03:13 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
Ако не стане с канапа, жертвай една от ключалките (на шофьорската врата, защото и без това е проблемна). Използвай инструмент от твърда стомана, наподобяващ профилът на ключа (като ширина, дебелина и дължина), ако трябва иди при някой фрезист да ти го направи за 5 минути. Внимавай само да не огънеш ламарината на вратата около ключалката. А ако имаш ток наблизо, най-добре да разпробиеш с кобалтова бургия, така няма риск да огънеш ламарината на вратата около ключалката.

След това винаги можеш да си вземеш една здрава ключалка и да я напаснеш по ключа си.

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Фев 2015 09:18 
Offline

Регистриран на: 17 Фев 2014 19:22
Мнения: 18
Имах същия проблем...беше ми изгорял модула на централното и бяха блокирали ключалките...Аз лично след известно време чрез плътни и деликатни удари с широката част на дланта, близо до ключалката, и едновременно човъркане с ключа, успях да я отворя от към пасажера :evil: Успех! :thumbsup:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Фев 2015 21:16 
Offline

Регистриран на: 23 Яну 2015 01:56
Мнения: 4
Най накрая го отворих след като разбих ключалката, но си остават блокирани всички ключалки. Интересува ме къде точно се намира модула за централното :) и ако някой евентуално има ключалки така или иначе трябва да я сменя ще съм благодарен :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Фев 2015 23:15 
Offline
Rework

E30: М42
Регистриран на: 23 Окт 2012 23:51
Пол: Мъж
Мнения: 398
модула за централното се намира зад говорителя в ниското в краката на шофьора.
Е30-ката има 2-но заключване и ако е активирано машинките не мърдат, остават блокирани.
най лесния начин за отваряне на Е30-ка е през оплатнението с крива на кука стоманена тел 2.5мм и дърпаш нагоре да закачиш петлето за което е закачен "бутона" на вратата ...като внимаваш да не скъсаш уплътнението !
случвало се е ключовете да са вътре, а колата да е заключена ... /не на мойта, на колеги .../

централното се прецаква по 3 причини :
1-во вода в джоба и централното плува
2-ро кабелите на шофьорската врата са скъсани или укислени в буксата на вратата и не стига захранване до модула !
3-то някой е сложил некадърно аларамена система която прецаква всичко ... докато не се махне няма оправия

дано се справиш ... доста е30-ки в Сливен съм излекувал от тая болест... като станат на по 20+ години и правят тия мурафети...
успех !

_________________
Няма невъзможни неща, има малоумни хора !

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 1 от 1
 [ 7 мнения ] 

Time zone: Europe/Sofia


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by Renegade