Switch to full style
Или как да се справим с тънкостите на ел. системата в Е30.
Добави отговор

Ръчка за темпомат от ТД към Бенз

31 Окт 2017 17:18

Здравейте колеги!
Може ли някой да ми помогне със схема как се преправя ръчка от ТД към бензиново?
Колегата "Емилио" имаше в темата му обаче я премахна и не мога да се свържа с него...
П.П Съжелявам ако темата не е за тук.

Re: Ръчка за темпомат от ТД към Бенз

31 Окт 2017 17:30

Това е темата:

viewtopic.php?f=27&t=701&p=9093&hilit=%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%82#p9093

Аз не помня да е имало тема, за преправяне на ТД, но може и да греша.

Re: Ръчка за темпомат от ТД към Бенз

31 Окт 2017 17:48

Да колега точно в нея колегата беше описан схема за преправяне и я махна преди 2 дена, сигурно с цел злоупотреба. А не мога да му пиша лично съобщение да го питам.

Re: Ръчка за темпомат от ТД към Бенз

31 Окт 2017 17:56

Емилио не е изтривал нищо, сега прегледах логовете.
Колегата Мармот е редактирал постове, ако искаш свържи се с него.

Re: Ръчка за темпомат от ТД към Бенз

31 Окт 2017 18:02

Благодаря ти Ренегат!!

Re: Ръчка за темпомат от ТД към Бенз

31 Окт 2017 18:06

MMotorsport написа:Да колега точно в нея колегата беше описан схема за преправяне и я махна преди 2 дена, сигурно с цел злоупотреба. А не мога да му пиша лично съобщение да го питам.

Какво означава с цел "злоупотреба"?
Злоупотребяват някои хора, които продават такива ръчки именно заради тази тема.
Докато бяха "неизползваеми" се продаваха по 20-30лв., а сега откакто се отвориха очите на някои хора станаха златни.
Ето затова изтрих схемите, които впрочем са си мои и си е лично моя работа дали ще продължа да ги споделям или не! Днес ми е крив деня и така съм решил.
Гледам, че и регистрация си си направил специално за това. Пробвай се да дадеш нещо на форума и тогава искай така смело и нападай хората, че злоупотребявали.

П.П. Пиши на ЛС ще ти обясня.

Re: Ръчка за темпомат от ТД към Бенз

31 Окт 2017 18:19

Колега злоупотреба имах впредвид точно това че купуват за малко и ги надуват цените. Писал съм ти ЛС. Не съм напраил темата с цел да храня човека който е махнал а дали ще може да ми помогне защото разбирам пе заради хитрягите са махнати.
Добави отговор