Switch to full style
Най-подценяваната система в Е30. За проблеми с ауспусите питайте тук.
Добави отговор

Избор на гърнета

17 Яну 2014 22:50

Идва ред за смяна на гърнетата. Мисля си за гърненца на крафт. Някой беше слагал такива, май камен беше...
Другото, което си мисля е за walker, polmostrow
Вие какво ще предложите. :roll: Спортни гърнета не са ми в списъка на наблюдаемите.

Re: Избор на гърнета

17 Яну 2014 23:47

В Крафт вече няма крайно гърне за М20.
Не е лошо да идеш на място и да видиш дали въобще имат гърнета за М40.

Re: Избор на гърнета

18 Яну 2014 00:05

Пуснах им мейл със запитване.
Сподели впечатленията си от крафта :thumbsup:

Re: Избор на гърнета

18 Яну 2014 00:44

Добри са. Аз ходя при тия на околовръстното, за тия в Дружба не мога да дам мнение.
Гърнетата им са добри, работата - също много добра, дават гаранция за кюнците, но цените им са по-високи от тези на М-комплект (където не би ми стъпил кракът).

Re: Избор на гърнета

18 Яну 2014 08:28

И пред мен стои на дневен ред въпроса със смяна на гърнетата. За сега май не съм намерил/видял нещо ново на нормална цена :?
Замислил съм се над въпроса за гърнета от е46 или друг автомобил. Тоест оригинални но в добро здраве.

Re: Избор на гърнета

18 Яну 2014 10:24

търси фирма "http://kosser.net/avto4asti.php" в Сливен те внасят полски гърнета ... алуминизирани отвън да не ръждясват ... брата сложи на м20-ката и е много доволен !
цените са на договорка ... общо взето до 30% свалят гащите ... само да си настоятелен ...

Re: Избор на гърнета

18 Яну 2014 16:38

Слагах такова, Polmo или нещо от сорта се казваше. Пълен боклук се оказа. За една година се разпадна вътре.

Re: Избор на гърнета

18 Яну 2014 18:30

В косер имам 30% и с вдигнати гащи... но полмото ми е последен вариант по принцип.
Нещо интересно.... след като снощи писах имейл на крафт, в който не съм дал никакви свои координати. днес те ми звънаха по телефона :shock: как ли са ми намерили номера :dunno: .... :roll: после са ми писали мейл да им звънна или да оставя телефон за връзка. в понеделник ще им се обадя, че днес бях под 30-ската и не съм ги чул като са звъняли.
Чичо, благодаря за споделената информация, както и на останалите колеги :thumbsup:
Като имам инфо, ще споделя :chug:

Re: Избор на гърнета

19 Яну 2014 01:04

Само времето ще покаже дали полското е менте ... на 4-5 месеца са няма ядове за сега ... идеално тиха и върви по добре отколкото с издънените гърнета ... дано намериш нещо свястно ... в Сливен няма голям избор ...

Re: Избор на гърнета

20 Яну 2014 22:41

Какво стана с тия в Крафт?
Добави отговор