Switch to full style
Джанти, фарове, стопове и др.
Добави отговор

Раздуване на вежди?

19 Ное 2013 18:51

Колеги, понеже ми предстои тази (за съжаление) неизбежна процедура, ще се радвам да пускате снимки в темата на Е30-ки с раздути калници. Желанието ми е да избера най-подходящия вариант, който да е семпъл и да не бие много на очи.
Изключваме раздувките от тип М3 или стъклопластови вежди, дето хАмериканците им казват "fender flares".

Re: Раздуване на вежди?

19 Ное 2013 19:02

Изображение

Re: Раздуване на вежди?

19 Ное 2013 19:57

Дафи, следейки темата на колегата Renegade, мисля, че в неговия случай само това няма да е достатъчно.
Последна промяна michev на 19 Ное 2013 20:01, променена общо 1 път

Re: Раздуване на вежди?

19 Ное 2013 19:58

Благодаря, Дафинчо, но ролването на веждите няма да спаси положението.
Предварителните очаквания са гумите да надстърчат извън веждите с около 2-3 см.

Re: Раздуване на вежди?

19 Ное 2013 21:49

Просто удължаване на веждата ще свърши ли работа?

Изображение

Re: Раздуване на вежди?

19 Ное 2013 21:53

Би могло... имаш ли снимки на крайния резултат? Че освен функционалност, се търси и елементарна естетика.

Re: Раздуване на вежди?

19 Ное 2013 21:59

Не знам дали не ми поставяш капан да поствам снимки на не-Е30ки, та да ми сложиш банана :hihi:

Изображение


ЕДИТ: Ето и темата, да огледаш как се прави:

http://forums.vwvortex.com/showthread.p ... -time-V2.0

Re: Раздуване на вежди?

19 Ное 2013 22:02

Благодаря!
Разбрах, че няма да го правя по този начин.
Ти банан нема опасност да получиш, освен ако не ме хване Алцхаймер. :hihi:

Re: Раздуване на вежди?

19 Ное 2013 22:07

правят една кола, точно поради същата причина джантите са ЕТ7-15 и излизат около 3см извън веждите ... нейните вежди бяха изгнили и така или иначе, ще се сменят ... решиха проблема с 4 предни калника от Е46(понеже цената е поносима/чисто нови/) ... изрязоха от тях и ги присадиха ... получи им се много приятно ...
но нямам снимка да ви покажа ... колата е БМВ, но не Е30... снимането там е строго забранено ;)
колата не е довършена още ... прагове и слагат ...

Re: Раздуване на вежди?

19 Ное 2013 22:14

На един приятел от Плевен така си разду Е46 отзад с вежди от предни калници за Е46.
Добави отговор