Дата и час: 19 Мар 2024 07:40

Time zone: Europe/Sofia




Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 14 от 18
 [ 177 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Becker
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2017 19:14 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
Абе аз добре ви давам акъл да търсите Каскадата в БГ, ама снощи не издържах и поръчах от ebay.de още две Каскади (все пак всяка една от моите Е30-ки заслужава да има Каскада), след яко пазарене (разбирай циганьосване) с продавачите.
Едната е 7944 (така и не успях да разбера каква е разликата между 7944 и 7946), а другата е 7941 (Cascade Pro). При Cascade Pro като допълнителни възможности спрямо нормалната Каскада, са WAP brouser и допълнителен слот за SD карта. Навремето разликата в цената между двете каскади е била сериозна, аз ги купих горе-долу на еднаква цена, но Про-то идва без GPS антена и микрофон и там ще идат едни 50-60 йоро горница.

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Becker
МнениеПубликувано на: 15 Ное 2017 00:37 
Offline
S.T.A.L.K.E.R.

Регистриран на: 26 Сеп 2012 13:40
Пол: Мъж
Мнения: 548
7946 е по-модернизиран софтуерно 7944. Има мит, че бил с различни спойки, ама според мен туй вече е дрън дрън.
Много харесвам каскадата, а като звук е hi level, ама ми едва много анимирана за спартанската подсветка на е30 интериора. Най много си отива като визия трафик про-то. Обаче е слабичък спрямо по-големите си събратя. Аз се спрях към днешна дата на индианаполиса, макар че и той ми идва с малко по-модерна визия. Но като качество на звука е много по-добър вариант, спрямо дъртите трафици. Спомням си преди години на комбито, махнах висок клас Алпине, който втора ръка беше към250 лв и го замених с трафик за 80. А звука с него бе в пъти по-чист и с липса на кривене.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Becker
МнениеПубликувано на: 15 Ное 2017 02:20 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
Мен анимацията не ме дразни, защото гледам пътя като карам. :hihi:
Единствено при каскадата ме дразни вътрешния орнамент до дисплея, който имитира някакво дрЪво. Не че е много, но ме дразни и мисля да го мина с черен лак за нокти (за вещици). :hihi:

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Becker
МнениеПубликувано на: 16 Ное 2017 11:36 
Offline
Аватар

E30: `90 320i convertible
Регистриран на: 17 Фев 2013 09:23
Пол: Мъж
Мнения: 474
Ако някой иска давам два бекера с един работещ дисплей - 250лв. дисплея е амбър/червен
Едното цд е бмв
Другото тръгва с трафик про анимацията
Имат кодове
Една книжка
Един кабел за жпс антена
Един диск с карти оригинален

_________________
"Всеки истински BMW ентусиаст рано или късно си купува Е30"
и печели награди с него


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Becker
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2017 03:40 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
Ей тука една Каскада се продава на търг.

https://www.ebay.de/itm/Becker-Cascade- ... SwYxBaBvY9

С дефект е, но може да се вземе евтино според мен, като за Каскада.

Ся, всеки си прави сметката евентуално какъв може да е дефекта и дали е поправим. Аз бих я взел, но нямам 4-та Е30-ка (все още). :hihi:

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Becker
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2017 07:31 
Offline
Dr.Tempomat
Аватар

E30: '90 Touring, '92 Convertible
Местоположение: Плевен
Регистриран на: 30 Дек 2012 09:04
Пол: Мъж
Мнения: 664
Емилио написа:
Аз се спрях към днешна дата на индианаполиса, макар че и той ми идва с малко по-модерна визия. Но като качество на звука е много по-добър вариант, спрямо дъртите трафици.

Намери си Online Pro. Аз съм с такъв. На визия е като Traffic Pro, но има малко повече настройки и най-важното - чете mp3 от диск и SD карта :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Becker
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2017 12:20 
Offline
S.T.A.L.K.E.R.

Регистриран на: 26 Сеп 2012 13:40
Пол: Мъж
Мнения: 548
Мармот написа:
Емилио написа:
Аз се спрях към днешна дата на индианаполиса, макар че и той ми идва с малко по-модерна визия. Но като качество на звука е много по-добър вариант, спрямо дъртите трафици.

Намери си Online Pro. Аз съм с такъв. На визия е като Traffic Pro, но има малко повече настройки и най-важното - чете mp3 от диск и SD карта :)


Драги ми горски бозайник,

След като ми изтърбуши "хубавата къстъм музикална инсталация" и Бекер модел :"каскада трафик про онлайн индианаполис" да си купя, няма как да си го пусна. :hihi: Което трябва да те води на мисълта, че имаш да връзваш оригинална. :hihi: А индианаполиса е купен отдавна вече и чака твоите две горски лапички да го накарат да светне и просвирне... :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Becker
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2017 21:22 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
Сега чак забелязах, че навигационните карти на HERE Technologies (бившото NAVTEQ) всъщност включват Гърция във версия 6.0.
Някой знае ли версия 5.0 кои страни включва? Че изпaдна една евтина 5.0 в Ebay.

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Becker
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2017 22:41 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
Renegade написа:
...При Cascade Pro като допълнителни възможности спрямо нормалната Каскада, са WAP brouser и допълнителен слот за SD карта. Навремето разликата в цената между двете каскади е била сериозна, аз ги купих горе-долу на еднаква цена, но Про-то идва без GPS антена и микрофон и там ще идат едни 50-60 йоро горница.

Не съм чел внимателно...
При Cascade Pro като допълнителни възможности спрямо нормалната Каскада също съществува слот за SIM карта, което превръща Про-то в мобилен телефон в колата с отделен номер. Единственото, което трябва да се направи (особено при продължително пътуване) е да се пренасочат разговорите към SIM-a на Про-то, вместо да се включва Bluetooth-a. И ако имате два телефона (както аз имам), пренасочвате и двата към радиото. :hihi:

Също така, чета, че Каскадата нямала нужда от сигнал скорост, а си определяла всичко по GPS-a (не че не може да се включи, но не било задължително). Което в моя случай би било идеално, защото нямам една Е30-ка със стандартен размер гуми и освен да объркам радиото, като му подам сигнал скорост, друго не виждам какво ще се случи.

Някой по-сведущ може ли да провери и да каже какъв е случая със сигнал скорост при Каскадата?

И последно:

Цитат:
BECKER CASCADE IS VERY RARELY AVAILABLE ON EBAY AND MUCH SOUGHT AFTER AS BECKER NO LONGER MAKE ANY AFTERMARKET HEAD UNITS, THIS UNIT WAS THE LAST AND MOST ADVANCED OF THE UNITS BECKER MADE

Това вярно ли е?

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Becker
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2017 23:24 
Offline

E30: 1987 318I M10B18
Местоположение: Търговище
Регистриран на: 27 Май 2013 19:01
Пол: Мъж
Мнения: 912
То тука кой ли има 30-ка със стандартен размер гуми :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 14 от 18
 [ 177 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Следваща

Time zone: Europe/Sofia


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by Renegade