Дата и час: 28 Мар 2024 13:25

Time zone: Europe/Sofia




Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 1 от 1
 [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2014 23:32 
Offline
Биг Павар Брадър Мод
Аватар

E30: Convertible
Местоположение: София-Плевен
Регистриран на: 11 Мар 2013 20:38
Пол: Мъж
Мнения: 1489
Тук ще ви покажа промените, които съм направил и предстои да направя в моето Е30.
Като за начало, да сменя СД-то. Преди няколко месеца, изпадна на оферта едно CD43, взех го и го дадох на един мой приятел, да го почисти и смени каквото има нужда. След почистването, диска се прочита за 2секунди.

Изображение

Немеца, като я е поръчвал, си е взел и оригинален усилвател, който също дадох на този приятел, да подмени каквото може, за да станат нещата още по-добре.

Изображение

Изображение

Изображение

След, като качих тази снимка и получих голямо освиркване за използването на българските кондензатори, ги сменихме.

Изображение

Циганина, за да сложи модерното сд, е решил да изреже бмв буксата, да прекара нови кабели, да сложи по-големи тонколони отпред, като за целта да изреже и корите..

Изображение

Намерих си оригинална букса от Е36 и я вързахме, колкото да сложим радиото. На първо четене свири МНОГО по-добре, отколкото с предното( чак не ми се вярва ), но има още работа. Като се позатопли, ще махнем всичкия допълнителен кабеляк, който е сложен и оставим само нужните неща.

Изображение

За съжаление, по не знам каква причина, снопа с кабели, който отива към усилвателя е прекъснат и той не работи. Като махна твърдия таван, ще махнем и задната седалка, да търсим къде е проблема и да го оправим. Закупен е и кабел за сд-чейнджър, който ще предстои да се монтира в багажника, но това по-нататък.

Смятам да сменя и 4-те тонколони + предните кори.

Това е от мен за сега. Като има някакво развитие, ще пиша.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 1 от 1
 [ 1 мнение ] 

Time zone: Europe/Sofia


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by Renegade