Дата и час: 28 Мар 2024 19:01

Time zone: Europe/Sofia




Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 1 от 5
 [ 42 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2016 22:18 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
Здравейте приятели,

Чувствайте се свободни в тази тема да споделите вашите впечатления от Четвъртата Национална Е30 Сбирка. Ще се радваме ако ви е харесала, а ако имате критики, ще ги прочетем (и то много внимателно), за да можем да направим Петата още по-Е30-каджийска.

Надяваме се да сте прекарали един хубав ден днес.

Поздрави от организаторите.

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2016 22:28 
Offline

E30: 1987 318I M10B18
Местоположение: Търговище
Регистриран на: 27 Май 2013 19:01
Пол: Мъж
Мнения: 912
Искам да благодаря на всички, допринесли за днешното мероприятие! Нямаше нещо, което да не ми хареса! За мен, и моите деца, днешният ден бе празник! Радвам се, че се срещнах отново с всички вас, и единственото, което не ми харесва, е това, че се виждаме толкова рядко :D Специално искам да благодаря на Богдан и Радо, че ми доставиха удоволствието да ме качат в колите си!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2016 23:00 
Offline

E30: M20B28Ti седанче.
Регистриран на: 23 Яну 2013 17:24
Пол: Мъж
Мнения: 37
И аз бих искал да благодаря на организаторите за днешния евент, изкарах си страхотно.
Имам само една критика и една препоръка

Фейсбук евента беше създаден прекалено късно и според мен имаше хора които не дойдоха, поради причината че не разбраха на време и нямаха възможност.
Също така цялата информация в евента и в темите беше само и единствено на български. Мисля че би било страхотно да има информация и на англииски, защото така лесно може да се популяризира сбирката и сред съседски държави. Аз лично постнах евента в една гръцка група, но беше отново в последния момент.
Ако информацията бъде предоставена на клубове от съседни държави, сигурно биха дошли.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2016 23:17 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
ZoomeR написа:
И аз бих искал да благодаря на организаторите за днешния евент, изкарах си страхотно.
Имам само една критика и една препоръка

Фейсбук евента беше създаден прекалено късно и според мен имаше хора които не дойдоха, поради причината че не разбраха на време и нямаха възможност.
Също така цялата информация в евента и в темите беше само и единствено на български. Мисля че би било страхотно да има информация и на англииски, защото така лесно може да се популяризира сбирката и сред съседски държави. Аз лично постнах евента в една гръцка група, но беше отново в последния момент.
Ако информацията бъде предоставена на клубове от съседни държави, сигурно биха дошли.

Благодаря за обратната връзка. Да, имаше доста пропуски тази година с популяризирането на сбирката, както в България, така и в чужбина. Ще се постараем за следващата да отстраним тези пропуски, надяваме се и с твоя помощ. :thumbsup:

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2016 00:15 
Offline
Аватар

E30: 324td
Местоположение: Пазарджик
Регистриран на: 04 Яну 2013 20:52
Пол: Мъж
Мнения: 156
Бях на входа и мога да кажа от първа ръка мнението на част от посетителите, защото си тръгнах към 15ч.
Оплаквания - късно разпространена информация за събитието (както спомена ZoomeR), топло време и липса на пушАци :hihi:
Освен тези неща, никои не е казал нищо отрицателно, хората бяха доволни и казваха че догодина ще дойдат отново :thumbsup:
А моето мнение...вече чакам следващата сбирка :mrgreen:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2016 00:48 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
NaKi4 написа:
Бях на входа и мога да кажа от първа ръка мнението на част от посетителите, защото си тръгнах към 15ч.
Оплаквания - късно разпространена информация за събитието (както спомена ZoomeR), топло време и липса на пушАци :hihi:
Освен тези неща, никои не е казал нищо отрицателно, хората бяха доволни и казваха че догодина ще дойдат отново :thumbsup:
А моето мнение...вече чакам следващата сбирка :mrgreen:

Специални благодарности за участието в един от най-досадните (но важни) моменти от организацията на пистата, Насе! :thumbsup:
От строенето на шатрите, та чак до входа. За първи път се видяхме преди доста години покрай едни борбети, и още тогава ми направи впечатление за корав Е30-каджия, но беше направо малък на години тогава и не съм подозирал дори, че притежаваш такава всеотдайност за каузата Е30... без много шум, тихо и ефективно. Златно момче.
Благодаря ти от сърце!

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2016 18:01 
Offline
Млад ТЕХНИК
Аватар

E30: 4 цилиндрови :}
Местоположение: София
Регистриран на: 27 Сеп 2012 09:11
Пол: Мъж
Мнения: 1192
Чудесно беше :thumbsup:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2016 19:38 
Offline
Dr. Recaro
Аватар

E30: '85 318i + '85 325йе
Местоположение: София/Бургас
Регистриран на: 18 Ное 2012 22:39
Мнения: 1277
И аз благодаря за положените усилия да се сбъдне събитието.
Прекарах чудесно, видях се с всички вас и покарах на пистата - за повече не мога да си мечтая. Критики нямам да добавя, само похвали.
Евала!

_________________
"You could roll an E30 in a BMW showroom today and people would think:
Well, they finally got the 1 series right!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2016 20:22 
Offline
Аватар

E30: 324td
Местоположение: Пазарджик
Регистриран на: 04 Яну 2013 20:52
Пол: Мъж
Мнения: 156
Renegade написа:
...

:oops: :thumbsup:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2016 20:29 
Offline
Dr.Tempomat
Аватар

E30: '90 Touring, '92 Convertible
Местоположение: Плевен
Регистриран на: 30 Дек 2012 09:04
Пол: Мъж
Мнения: 664
Поздравления за свършената работа. Знам, че не бе лесно и положихте доста усилия.
Беше страхотно, видях се с много приятели, прибрах се напълно зареден с положителни емоции!

Като критика също бих посочил слабото популяризиране преди събитието. Късно създаване на теми във форума и фейсбук. В крайна сметка, знам, че всичко това коства време и усилия и сигурно има причина.

Другата ми критика е свързана с слабата комуникация между публика и водещ. Може би за в бъдеще ще е по-добре задачата да бъде поверена на някого, който прави единствено това, защото както знаем Бурята е натоварен с доста организационни дейности.
Би било добре на публиката да бъдат съобщавани данни за автомобилите, повече информация относно времената които дават, временни класирания и изобщо всякаква информация какво, къде и как се случва на пистата и извън нея.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 1 от 5
 [ 42 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Time zone: Europe/Sofia


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by Renegade