Дата и час: 28 Мар 2024 16:19

Time zone: Europe/Sofia




Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 4 от 5
 [ 42 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2016 18:51 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
Значи, като преглеждам отзивите, не съм много сигурен за Петата Национална...
Явно има и хора, които се притесняват да пишат по ред причини...
Пускам анкета докато впечатленията от Четвъртата Национална са още пресни... и понеже гласуването е анонимно, се надявам да получа по-добра обратна връзка.

Тази тема ще я оставя още малко да поживее и после заминава в небитието.

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2016 21:39 
Offline

Регистриран на: 04 Май 2016 17:41
Мнения: 2
..Някъде по-пътя за клисура бяхме спрели да хапнем.,колата(е30) беше скрита от друга паркирана,така че не се виждаше от шосето..И в този момент мина конвой от спретнати 30-ки и за момент забравих и храна и бира и хукнах да махам..:)))Само това ми качи адреналина за целия оставащ ден!...Трудности винаги има във всяко мероприятие и тн.,защо не се обсъди с какво би могло да се подобри това събитие,вместо неговото прекратяване въз основа на ”възникнали проблеми”..:))


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2016 21:50 
Offline
Аватар

E30: `90 320i convertible
Регистриран на: 17 Фев 2013 09:23
Пол: Мъж
Мнения: 474
за мен сбирката беше точно това, което очаквах. видях се с приятели и познати, полафихме, посмяхме се, попихме :hihi:
съжалявам, ако съм се сторил кисел на някой, от жегата ще да е било. ;)
за мен предвид местата (пистата, комплекса) и горе долу това, че хората сме си едни ми се стори едно дежа вю с предната година. не мога да определя това плюс или минус е :)
колата дръпна едно място напред в класирането :hihi: и пак ме прибра безаварийно - така, че като цяло ДОВОЛЕН.
може да се помисли за друга сбирка, каране из родопите и нощувка някъде, смятам, че ще има доста навити. това с уговорката разбира се да си остане трак дея и да има още една сбирка през годината :thumbsup:

_________________
"Всеки истински BMW ентусиаст рано или късно си купува Е30"
и печели награди с него


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2016 22:19 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
стефанС13 написа:
..Някъде по-пътя за клисура бяхме спрели да хапнем.,колата(е30) беше скрита от друга паркирана,така че не се виждаше от шосето..И в този момент мина конвой от спретнати 30-ки и за момент забравих и храна и бира и хукнах да махам..:)))Само това ми качи адреналина за целия оставащ ден!...Трудности винаги има във всяко мероприятие и тн.,защо не се обсъди с какво би могло да се подобри това събитие,вместо неговото прекратяване въз основа на ”възникнали проблеми”..:))

Проблема е, че с времето някои ентусиасти по ред причини започват да мислят по-малко за другите ентусиасти и повече за себе си...
И вече каузата "Е30" до голяма степен губи значение за тях.
И започват да се поставят въпроси от рода "Аз за какво и за кого се жертвам?"
Неосъзнавайки, че никой за нищо не се жертва. Точният термин е "помагаме си". Но резултатите идват с лаг, като при турбото.

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2016 22:20 
Offline

Регистриран на: 04 Май 2016 17:41
Мнения: 2
..Каране из Родопите примерно от 100 Е30-ки,кеф:)))!Лично мое мнение,че ивента трябва да се популяризира повече..,колегата по-горе спомена за среща с приятели,това е винаги най-приятното за подобно събитие..,но трябва да се ”привлекат” и нови фенове и собственици на любимата марка..Има една тендеция за отлив от форумите на нашата марка,съответно този отлив и оказва влияние на броя от желаещите да присъстват на сбирките..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2016 21:35 
Offline
Аватар

Местоположение: Плиска
Регистриран на: 18 Яну 2014 19:51
Пол: Мъж
Мнения: 19
Анкетата в момента ,според мен е много относителна!

Дали трябва,няма съмнение!Трябва!
Аз лично не се ангажирах до сега със това събитие,защото ми си кара.За другият път,обаче ще ангажирам семейството да спомага,щото аз пак трябва да карам!
При условие ,че имаше 100 броя е30-ки,за какво се питаме?Има го събитието!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2016 23:23 
Offline

E30: 1987 318I M10B18
Местоположение: Търговище
Регистриран на: 27 Май 2013 19:01
Пол: Мъж
Мнения: 912
Съгласен съм с Радо. За съжаление, и двамата с него сме твърде далеч от София, за да спомагаме за организацията в предварителният етап, на пистата в дена на мероприятието няма проблеми, мисля че това е ясно. Не мисля, че нещата са толкова трагични, та да се стига до въпроса дали въобще да я има сбирката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 28 Авг 2016 12:36 
Offline

E30: 1987 318I M10B18
Местоположение: Търговище
Регистриран на: 27 Май 2013 19:01
Пол: Мъж
Мнения: 912
Нали казахме, че ще се казват и хубавите и лошите неща, никога не е излишна малко критика, надявам се градивна. Та по въпроса - официалното видео не ми харесва, лично мнение.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 28 Авг 2016 22:17 
Offline
е30 зависим
Аватар

E30: 325i coupe
Местоположение: София
Регистриран на: 13 Авг 2013 15:40
Пол: Мъж
Мнения: 2119
На мен пък ми допада ... винаги може и по-добре естествено, но смятам, че отразява сбирката,
има всичко, което не е лесно да се компилира в кратък клип, и нищо не ме дразни реално ...

Пак лично мнение, също така и безпристрастно щото нямам общо с производителя и изготвянето му :thumbsup:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 28 Авг 2016 22:28 
Offline
Аватар

E30: 324td
Местоположение: Пазарджик
Регистриран на: 04 Яну 2013 20:52
Пол: Мъж
Мнения: 156
На няколко места леко куца самото заснемане, но като цяло много ми хареса клипа :thumbsup:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 4 от 5
 [ 42 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Time zone: Europe/Sofia


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by Renegade