Дата и час: 28 Мар 2024 23:58

Time zone: Europe/Sofia




Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 2 от 5
 [ 42 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2016 22:11 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
Мармот написа:
Поздравления за свършената работа. Знам, че не бе лесно и положихте доста усилия.
Беше страхотно, видях се с много приятели, прибрах се напълно зареден с положителни емоции!

Като критика също бих посочил слабото популяризиране преди събитието. Късно създаване на теми във форума и фейсбук. В крайна сметка, знам, че всичко това коства време и усилия и сигурно има причина.

Другата ми критика е свързана с слабата комуникация между публика и водещ. Може би за в бъдеще ще е по-добре задачата да бъде поверена на някого, който прави единствено това, защото както знаем Бурята е натоварен с доста организационни дейности.
Би било добре на публиката да бъдат съобщавани данни за автомобилите, повече информация относно времената които дават, временни класирания и изобщо всякаква информация какво, къде и как се случва на пистата и извън нея.

Няма как да се случи да дадем микрофона на друг... Бурята цяла година се стиска да не спами във форума и точно този един ден не можем да му го отнемем (с микрофон в ръка и много юзъря он-лайн) и никаква цензура!

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2016 20:32 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
Здравейте момчета и момичета е30-каджии,

Гледам, че в темата няма много отзиви от събитието.
Като част от организаторите, няма как да погледна през вашите очи и да разбера добре ли е минало събитието или не.
Но пък имам друга обратна връзка, според която събитието не е минало добре.
Двама ключови организатори се отказаха от по-нататъшно участие, всеки с основанията си.
Това поставя под въпрос по-нататъшното съществуване на това събитие.

Затова сега отправям призив към всеки посетител на сбирката да изкаже мнение.

От вашите отзиви зависи дали ще има Пета Национална Е30 Сбирка или спираме дотук?

Благодаря за мненията ви.

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2016 22:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Сеп 2012 16:31
Пол: Мъж
Мнения: 491
Аз съм много доволен от всичко, голямо евала на организаторите от мен.
Всичко беше 6, накарах се прилично и на бавна 30ка, и на много бърза 30ка (10х отново, Зумер).
Повеселих се много, даже и си починах. Ако си бях сменил накладките предварително и не бях блъснал костенурката всичко щеше да бъде прекалено перфектно.
Догодина живот и здраве може да ударя едно рамо в популяризирането на ивента.

_________________
ц ч ш щ ю я


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 23 Авг 2016 09:14 
Offline
Аватар

Местоположение: Плиска
Регистриран на: 18 Яну 2014 19:51
Пол: Мъж
Мнения: 19
За мен карането на писта е най важно в такъв ден.Аз го имах!
Фамилията също се изкефи.
Продължаваме!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 23 Авг 2016 10:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Юни 2015 08:55
Мнения: 8
На мен също ми хареса изключително много събитието и макар да бях най-бавен на пистата се изкефих много! Надявам се да има 5-ти събор, също така да бъде с поне 2Х посетители и участници! Благодаря на всички организатори и фенове! :chug:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 23 Авг 2016 20:29 
Offline
wagonmafia
Аватар

E30: някакви 18-ки
Местоположение: Несебър/София
Регистриран на: 08 Ное 2014 19:46
Пол: Мъж
Мнения: 86
Аз също съм много доволен от събитието,накарах се на писта и макар по-голямата част от деня изкарах в нерви,че ми се прецака колата, звънене и ходене напред назад за да намеря такъв датчик ,но накрая всичко завърши доволно и щастливо .Пак благодаря на всички колеги за помоща да изляза на ход от пистата !

_________________
You may be broke and have no girlfriend....but at least your friends think your E30 is cool.
ИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 23 Авг 2016 22:14 
Offline

Регистриран на: 10 Дек 2012 01:20
Мнения: 22
Супер беше :thumbsup:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 23 Авг 2016 22:33 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
Цитираният потребител написа следното мнение и след това го изтри. За да не излезне, че някой от административния екип му е изтрил мнението, пускам го, заедно с моя коментар. Не знам дали си изтри мнението заради това, че е размислил или за да изглежда, все едно му е изтрито от админ или мод.

Ето:

Борис_Малинов написа:
С риск да ме намразите, ще бъда откровен: тази година си беше слабо в сравнение с миналите мероприятия.(присъствал съм на всичките).
Някак си липсваше атмосферата, която си представях...
В последно време липсва задружието между Е-30-каджиите. Група хора се държаха подигравателно и с тънки намеци се стараеха да "изпъкнат" как техните коли са най-най, пък не си виждат фугите... това дразни!!! Имам някакво мое обяснение...Последно време поизчезнаха и все повече ще изчезват резервните части за е-30, в стремежа си всеки да има красив автомобил цените се качиха драстично и собствениците се поовълчиха. Когато пристигна Явор, никой не го поздрави и кръстосваше напред назад сам, а софийската група си се познавате добре, някак си това не е нормално...
При оценяване на автомобилите, оценяващия попита собственика дали автомобила му е пребоядисван, (което е видимо с просто и невъоръжено око) а собственика отговори: " Стояла е в гараж"!!!

Тук ще си позволя да се намеся... Явор (който между другото има регистрация и чете тук) беше поздравен от много хора... не знам това какъв критерий е за теб, но да го отбележа. А това, че е кръстосвал напред назад сам, не знам как да го коментирам... кортеж от организатори ли трябваше да му осигурим или да му ограничим свободата на придвижване? :hihi:
А по отношение на оценката на автомобилите, кой какво питал и кой какво отговорил може и да е любопитно и забавно, важен обаче е крайния резултат. Там има ли някаква драма?

За другите неща не ми се иска да коментирам, особено за атмосферата, която си си представял... при близо 100 Е30-ки и над 250 човека, не ми идва идея как да се създаде атмосфера, която да отговри на очакванията ти... може би трябва да дойде някой, да те хване за ръчичка, да те разведе между колите и да те запознае с всички...

И въпреки това, благодаря за мнението, то изразява раздразнение от група присъстващи с лъскави Е30-ки, от това, че Явор се е разхождал без кортеж, че въпреки препълнения паркинг с Е30-ки и собственици не е имало атмосфера и че оценяващия е задал някакъв логичен въпрос. :thumbsup:

И ще помоля следващия път да се държиш като мъж и да не си триеш мненията... ако мислиш нещо и вярваш в него, не го трий. Педалско е да инсинуираш, че някой друг го е изтрил... мога да извадя лог-вете на форума на показ, за да се види.

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 23 Авг 2016 22:44 
Offline
е30 зависим
Аватар

E30: 325i coupe
Местоположение: София
Регистриран на: 13 Авг 2013 15:40
Пол: Мъж
Мнения: 2119
Аз само да кажа, че го поздравих Явор :mrgreen:

Ше се постарая и утре да го поздравя и ше го помоля да потвърди, да няма хър мър повече :hihi:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 23 Авг 2016 22:53 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
intruder написа:
Аз само да кажа, че го поздравих Явор :mrgreen:

Ше се постарая и утре да го поздравя и ше го помоля да потвърди, да няма хър мър повече :hihi:

Аз също го поздравих и му предложих да участва в оптичния конкурс срещу 1-литровка Руский Стандарт без да му гледам колата, но той не пожела да ме корумпира. :dunno:

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 2 от 5
 [ 42 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Time zone: Europe/Sofia


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by Renegade