Дата и час: 28 Мар 2024 11:44

Time zone: Europe/Sofia




Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 3 от 3
 [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 11 Сеп 2017 15:23 
Offline
е30 зависим
Аватар

E30: 325i coupe
Местоположение: София
Регистриран на: 13 Авг 2013 15:40
Пол: Мъж
Мнения: 2119
Аз гледах видео от е36 събора там. Не съм впечатлен от възможностите на мястото ... Единствено ми хареса горичката и че ще е по-хладно :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Сеп 2017 16:34 
Offline
Аватар

E30: `90 320i convertible
Регистриран на: 17 Фев 2013 09:23
Пол: Мъж
Мнения: 474
Гледам, че повечето мнения са за пистата, аз ще драсна сериозно за веселата част, и без това майтапа с водата явно не се получи.
Хотела избран от Вальо, бе много добър - хубави и широки стай, ново, чисто, Абре даже неочаквано добре, като се има на предвид цената. Паркинг за е30ките с видео наблюдение. Басейн с Неминерална вода, който обаче предвид, че беше хладен доста добре съживи народа след пека на пистата. Е и ментите и Джина /бифитър не певицата/помогнаха де. По думи на спасителя се очаква догодина да е минерална водата. Помолиха ни да си тръгнем в 19 часа, което не изглеждаше много приятно, но така почти всички се събрахме на време - 20-20:30 на масата Салатите и мезето ни чакаха, а след кратки перипети се намериха и няколко бутилки с неизвестни течности. Скара, пърленки, всичко приготвено на момента и доста вкусно. Че даже и десерт имаше. Още веднъж Евала Валтер! Забравих да напиша, че кой къде седне бе разпределено от Дедето/това е шега/. Общо взето в приятни разговори неусетно стана време да чуем прекъсвачите на няколко от машините на паркинга, провокирани от някакъв дизел с изкуствен прекъсвач през около 10сек...
Пук......................пук..................пук................пук
А нашенските си бяха как си трябва ... ааатататататататаррррр ааааттаттатататататарррррр
Малко след това дойдоха органите на реда, да слушат и те малко, но нямаха билети и след кратка беседа с Валтера /доколкото разбрах на тема принудително пълнене/ отидоха да търсят момчето с бавния дизелов прекъсвач...
общо взето супер си изкарахме. Е да, някой осъмнаха без капачки на RSите, въпреки видеонаблюдението /и това е шега/, но какво да се прави да си бяха спали в колите.
Какво не ми хареса:
1во имаше един момент дето от стълбите на задната врата на хотела се виждаха задниците на е30ките, до една троен стоп и до една с люкове, спряни като по конец, прекрасно обляни от залеза, това беше снимка за корица.... е догодина...
2ро Музиката беше слабичка, което допринесе от една страна за сладки разговори за пластмасови модели без да се надвикваме и от друга за липсата на сериозен и дж каквито са Бодуров и Васко и от там липсваха и танци - манци
Партито приключи около 3часа заранта за най издръжливите.
Общи взето изкарах супер
Сутринта имаше филии за закуска, вкусни, ма се чакаха доста, затова тряя си ранобуден като мен, хем да има вода да се заплакнеш, хем филии
Кафе нямаше, ма за него и водата да обяснява Вальо / и това е шега ;) /
Ако ни искат догодина бих повторил, че даже бих прекарал по голямата част от следобеда на басейна. ще скрия ключа тоя път по добре...

_________________
"Всеки истински BMW ентусиаст рано или късно си купува Е30"
и печели награди с него


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Сеп 2017 17:57 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
convertible написа:
...

Благодаря за отзивите. Ето така трябва да се отрази Веселата част! :thumbsup:

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Сеп 2017 12:51 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
intruder написа:
Аз гледах видео от е36 събора там. Не съм впечатлен от възможностите на мястото ... Единствено ми хареса горичката и че ще е по-хладно :)

Оказва се, че и финансирането на мероприятие на поляната съвсем не е евтино, че даже и ако говорим за 50-тина коли, излиза доста скъпо. Досега всичко, организирано на Узана, е на загуба, което могат да си го позволят само големи клубове като BMW Клуб България и VW Клуб.

За Злати може да звучи парадоксално, но за малък клуб като нашия е много по-евтино на Дракон, отколкото на Узана. Отделно от това Сбирката ще се редуцира задължително като посещаемост, заради липсата на адреналина от пистовото каране. И не на последно място - модел Е30 е най-емблематичния модел на БМВ точно заради успехите си на пистите из цял свят, които и до момента не могат да бъдат повторени от друг модел или друга марка. Някак си не ми се връзва пенсионерско-разтушителен уикенд по топраците с най-великия модел на БМВ, създаван някога.

За пластмасите може да е идеалното място, но не и за Е30. Ако оставим Е30 без писта, няма да се различаваме по нищо от пластмасите и фолксвагенчетата.

Уникален модел като Е30 си иска негова си Национална Сбирка. Мисля, че в комбинация с вечерната Весела част (при която също има ръст с около 30% в сравнение с миналата година), Сбирката върви в правилната посока. А доколкото знам аз, нещо като работи и се развива - не се пипа.

@ Goldy (Злати) - разбирам много добре идеята ти, която между другото е застъпена широко в целия свят. Но просто условията в България я правят трудно реализируема. Това, което бих ти препоръчал, е следващата година да дойдеш с една шатра, да си я разпънеш на паркинга с няколко шезлонга и една масичка на сянка, да спретнеш една скаричка и да се наслаждаваш на колите, които не карат на писта. Паркинга на "Дракон" предлага тази възможност. Отделно има тоалетни и заведение, ако ти свърши студената бира. Междувременно ще можеш да се наслаждаваш и на пистовите дисциплини и на евентуални забавления с публиката. Ако това не ти е достатъчно, на вечерната Весела част ще можеш да се видиш на теферич и хладина с още Е30 фенове и да си побъбрите за Е30-ки.

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Сеп 2017 18:21 
Offline
Dr.Tempomat
Аватар

E30: '90 Touring, '92 Convertible
Местоположение: Плевен
Регистриран на: 30 Дек 2012 09:04
Пол: Мъж
Мнения: 664
Решението е просто - организираме си Е30 фест, който ще е на морето, за 3 дни, началото на Юни, а събора остава на пистата :drive:

Хубавото при феста е, че реално няма да има разходи за клуба. Всичко ще си покриват присъстващите.
На морето пък могат да се измислят доста забавления както през деня на плажа, така и вечерта.
Идеята на този вид "събор" е ясна - ядене, пиене, смях, среща с колеги, разговори около/за Е30 :chug:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 13 Сеп 2017 18:51 
Offline
Аватар

E30: `90 320i convertible
Регистриран на: 17 Фев 2013 09:23
Пол: Мъж
Мнения: 474
:thumbsup:
има и доста подходящи места..
а знам и едни хора дето могат да помогнат... е30каджиии

_________________
"Всеки истински BMW ентусиаст рано или късно си купува Е30"
и печели награди с него


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 3 от 3
 [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Time zone: Europe/Sofia


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by Renegade