Дата и час: 28 Мар 2024 16:51

Time zone: Europe/Sofia




Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 1 от 1
 [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: сБИРКА
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2018 20:28 
Offline
Аватар

E30: 318i
Местоположение: София
Регистриран на: 27 Сеп 2016 19:18
Пол: Мъж
Мнения: 120
Ей ама много обичам да спамя значи :hihi:
Може би повечето от вас знаят, че в Facebook има група на предшествениците на нашите Баварки, а именно Акулите: https://www.facebook.com/groups/8235481 ... =bookmarks
Та в същата тази група момчетата (че и момичета даже) се организират лятото да ходят на бунгала на морето ( в Ахтопол мисля, че беше) за няколко дена. Aз понеже съм фен на истинските BMW-та и реших да отида с тях пък и казаха, че 30каджии сме добре дошли. Споделям тук не за да ви губя времето, да спамя излишно или просто щот си нямам друга работа, а в случай че на някой също му се ходи на море с истински автомобили и готини хора. Отиваме да се забавляваме, да си говорим за коли, да се запознаем с нови свежи хора като нас или с две думи да си направим кефа. Датата на сБИРКАта мисля, че съвпада с тази на националната BMW сбирщина (15-17 юни), но лично аз предпочитам 2 дена на морето отколкото 2 дена на паркинг в центъра на Пловдив. Ако някой се интересува повече в групата пише къде точно ще ходим (поне за момента), точните дати и др. Всички желаещи са добре дошли :thumbsup:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 1 от 1
 [ 1 мнение ] 

Time zone: Europe/Sofia


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by Renegade