Дата и час: 28 Мар 2024 23:14

Time zone: Europe/Sofia




Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 9 от 9
 [ 81 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Шеста Национална Е30 Сбирка
Анкетата свършва на 07 Май 2018 23:06
Ще присъствам 99%  99%  [ 112 ]
Няма да присъствам 1%  1%  [ 1 ]
Общо гласове : 113
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2018 19:42 
Offline

Регистриран на: 05 Сеп 2018 19:37
Мнения: 1
Здравейте на всички в групата и форума,
Много се радвам за активността и това, че се събират толкова много хора, обединени от любовта си към един модел на любимата ни марка.
Тъжно ми е, когато виждам хора във френд листа си в социалните мрежи и такива, които ме виждат по сбирките, а са се подвели по невярна и заблуждаваща информация, без дори да ме попитат истина ли е това, което пише за мен и клуба. Друг е въпросът, че Камен ми има координатите и също не го направи, а предпочете да действа емоционално. Смятам, че с него проведохме изключително креативен разговор на пистата, но, за съжаление, аз отговарям само за това, което говоря, а не за това, което чувате Вие. Без да го обвинявам и да се заяждам, ще кажа, че може да не сме се разбрали кой какво има предвид, и трябваше просто да дообсъдим. В такива моменти искрено съжалявам, че се подвеждат и други хора, защото всеки е свободен да изкаже мнението си така, както той сам го разбира - затова и не съдя никого.
Искам да се знае, че, преди да напиша това, много се двоумих, защото не искам да прозвучи като нападка, а просто да “хвърля светлина” върху въпроса, защото ми е тъжно това, което сега чета, написано от Вас. Моето желание е да сме единни и да се подкрепяме и винаги съм полагал усилия в тази насока. Във връзка с това искам да споделя, че съм разговарял с Камен Тодоров и той два пъти ме увери, че ще напише опровержение за това, че е бил подведен.
Организацията БМВ Клуб България и в частност аз като член на управителния съвет, никога не сме имали за цел да се "приватизира", "завзема", "завладява" или "превзема", а единствено да се обединяват всички членове и фенове на марката - както и аз споменах по-горе. Ние не виждаме конкуренция във Вашето събитие. А това как го виждат през собствената си призма определени хора от Вас, аз няма как да го променя и дори не желая - всеки е със свое мислене и разбиране, затова и светът е толкова цветен.
За тези, които са се притеснили и са се подвели по думите на водача си, искам да уверя, че съм заплатил заветните и коментирани 5 лв. за мен и за съпругата ми също, а детето ми беше допуснато без да заплати вход за 3-годишната си възраст тогава, така също си предоставих визитката на входа, за да се легитимирам (никой не е длъжен да ме познава или помни) и по-лесно да се срещна разговарям с организатора, с когото до тогава само се бяхме чували и не бях виждал. Направих го (макар да можех да изчакам организатора, за да поговорим на входа, и след това да си тръгна), защото смятам, че, колкото и малко да са тези 5 лв., те стимулират подобен род събития и позволяват те да стават все по-добри. За съжаление, обаче, не пазя издадения ми фискален документ, защото събитието се проведе преди доста време.
Но да предположим, че има дори и минимална истина в думите на автора - някой от вас замисли ли се защо от постовете Ви "мразеният от Вас клуб" предостави личния си инвентар, а именно радиостанциите и клубните шатри за безвъзмездно ползване, и, повярвяйте ми, решението е взето и от другите мои колеги, а не от 1 определен човек. Да, знам как звучи, но не е, за да се изтъкнем, а за да сгреем отношенията си, да работим в синхрон занапред и да обединим още повече фенове. Тази информация не бе предоставена до момента, точно защото не искаме да се показваме.
Знам, че се чувствате объркани от предоставените Ви различни гледни точки, но искам да Ви уверя, че всеки един от вас може да се свърже и да поговори с мен и да чуе моята/нашата гледна точка, освен предоставените Ви, по който и да е от клубните въпроси, а за тези, които искат да ме видят на живо, ще направя всичко възможно да присъствам на поредната Ваша среща и да отговоря на всички въпроси.
Не случайно това се пуска в навечерието на един светъл празник 133г. от съединението на България!
Извинявам се, че се впуснах в толкова подробности - целта ми е единствено да дам повече детайли върху ситуацията.
С уважение,
Красимир Ацалов


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 9 от 9
 [ 81 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Time zone: Europe/Sofia


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by Renegade