Switch to full style
Или как да излезнем от виртуалното пространство и пак да сме заедно.
Добави отговор

Организацията на Шестата Национална Е30 Сбирка

02 Май 2018 20:12

Колеги,

Въпреки, че датата на събитието е все още далеч (6-ти октомври, 2018г.), пускам тази тема с цел да се съберат възможно най-много хора, които да участват в организацията на Шестата Национална Сбирка на БМВ Е30 Клуб България.

Миналата година имаше пропуски в популяризирането на събитието, затова бих се радвал на подкрепата на всички вас в това отношение. Популяризирането по принцип се прави във Фейсбук и автомобилни форуми и сайтове, както и ако имате достъп до средства за масова информация. Всяка помощ в това отношение би била много полезна.

Другия неспецифичен аспект относно Националната сбирка е привличане на спонсори. Дори и малки суми биха били от голяма помощ, защото за пета поредна година финансирането на Сбирката е едно предизвикателство за организаторите и колкото и да сме се стремили да ограничаваме/оптимизираме разходите (което по-принцип не е добре за мероприятието), нещата в този аспект не са розови.

По-конкретно относно организацията, към момента трябват хора, които да се заемат със следните позиции:

1. Логистика, предварителна подредба и организация на паркинга, разполагане на палатки и др. (на 5-ти октомври, петък) - 4-ма души, желателно е да са от Пловдив;
VALTERA
kostadin kiskinov


2. Организация на паркинга, насочване и разполагане на автомобилите в деня на сбирката - 4-ма души. Обикновено функциите им са необходими до около обяд;
Intruder
dnb_ludaka
Mitko_e30
Kroki


3. Организация на пунктовете за прием на документи и техническия преглед - 2-ма души. Функциите им приключват до 10ч. сутринта;
Reloader

4. Технически преглед - 2-ма души (асистенти на основната позиция);
Michev - основна позиция.
Мармот


5. Обработка на документация - 2-ма души (асистенти на основната позиция);
Поля - основна позиция, нужни са двама асистенти.

6. Връчващ наградите и грамотите - 1 човек;

7. Други (в хода на мероприятието изникват допълнителни задачи, които не са сложни, но изискват бърза и адекватна реакция, за да тече събитието гладко и без забавяне) - 3-ма души.

Моля, всеки, който има желание да вземе участие в организацията да пише тук в темата и за каква позиция иска да участва.

Благодаря предварително на всички, които биха отделили част от своето време, за да направим Шестата Национална Е30 Сбирка едно незабравимо преживяване за всички останали! :thumbsup:

Re: Организацията на Шестата Национална Е30 Сбирка

02 Май 2018 21:04

Камене аз бих помогнал отново като нямам претенции за позиция,а единствено,ако сглобя колата да имам време да карам в дисциплина Дрифт,ако я има и тази година. Така че ако има нещо номерата си ги имаме :)
Поздрави на всички и дано и тази година спретнем мероприятие,което да се хареса поне на 2/3 от пристстващите,че няма как всеки да е доволен хаха

Re: Организацията на Шестата Национална Е30 Сбирка

02 Май 2018 21:41

Крисо, дрифт ще има със сигурност.
Като гледам, най-добре ще е да си на разпределението и подредбата на паркинга сутринта, за да имаш после време да се подготвиш за дрифта. :thumbsup:

Re: Организацията на Шестата Национална Е30 Сбирка

02 Май 2018 22:57

Камене евентуално ме брой и мене в организацията, за каквото и да било. Най-добре бих се справил на тази позиция-Организация на паркинга, насочване и разполагане на автомобилите в деня на сбирката - 4-ма души. Обикновено функциите им са необходими до около обяд

На малко по-късен етап ще се свържа с теб. Дай боже тея дни ще се разбере дали и аз ще съм пак с е30, след няколко години прекъсване. :)
Само един въпрос, тъй като не съм запознат.... Защо датата е толко далечна, може даже да има и сняг btw?

Re: Организацията на Шестата Национална Е30 Сбирка

03 Май 2018 00:02

Мите, благодаря за отзивчивостта. :thumbsup:
Датата не зависи този път от нас, така че каквато е - такава.
И аз бих искал датата да е в края на август или началото на септември, но това е положението.

Re: Организацията на Шестата Национална Е30 Сбирка

03 Май 2018 04:44

Брой и мен за подреждане на колите може и предния ден пиши на лично да се доразберем!!!

Re: Организацията на Шестата Национална Е30 Сбирка

03 Май 2018 08:55

Аз съм на линия както казах, за каквото мога да съм полезен.

Re: Организацията на Шестата Национална Е30 Сбирка

03 Май 2018 18:12

За тези, които искат да се включат в предния ден (5-ти октомври) за подреждането на паркинга, моля да се свържат с колегата VALTERA на лично съобщение или на телефон 0888 480029.
Пак казвам, добре е да са от Пловдив или близко в региона, за да не се разкарват отдалеч за 2-3 часа.

Ще актуализирам първия пост относно хората по организацията, следете го за актуалните позиции, които все още се търсят. :thumbsup:

Re: Организацията на Шестата Национална Е30 Сбирка

03 Май 2018 21:19

Да поясня и аз нещо. Двамата души, които са нужни за техническият преглед, също около 10,30 часа приключват. Става въпрос за това, че единият трябва да монтира транспондерите на колите, които ще излизат на пистата, а вторият изготвя списък със стартов номер на автомобила, номер на транспондера и класа, в който е съответният автомобил. Това трябва да се прави едновременно с прегледа, затова са и нужни общо трима. В нормална ситуация, всичко приключва за час, час и половина. Няма как и да се бавим повече, защото на база този списък се извършва времеизмерването. Така че, остава достатъчно време да се гледа след това! За мен, най-натоварено си остава входа на пистата, там задължително трябва да са двама души, поне до към обяд. А след това, трябва да е предвидена периодична замяна на тези хора.

Re: Организацията на Шестата Национална Е30 Сбирка

03 Май 2018 21:58

@michev
Аз мога да съм единият човек за техническия, както знаеш от миналата година, когато почти не се наложи да помагам.
Добави отговор