Дата и час: 28 Мар 2024 22:00

Time zone: Europe/Sofia




Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 3 от 5
 [ 46 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2018 08:59 
Offline
нищо не разбира
Аватар

E30: 316 купе :Д
Регистриран на: 14 Дек 2014 20:30
Пол: Мъж
Мнения: 111
Ако всички са съгласни де, мисля да се заема малко с рекламата на събитието. Набързо нахвърлях точки, които трябва да се изпълнят.

*Както преди 2 години, мисля да пиша на БМВ Е30-се клубовете в държавите около нас (Румъния, Гърция, Сърбия, Македония). Би било приятно да имаме международно участие.

*Все още нямаме лого за събитието и мисля, че трябва да се задействаме за направата.

*Няма фейсбук събитие направено все още, ще направя и дори като наближи, може да го буустна с някакви къси пари.

*Да се пише на евентуални спонсори от сорта на Бардал, Хадо и всякакви други такива, които биха дошли на събитието?

*Да се пише по един имейл с покана на медии като спортал, БТВ, топ гиър, бричка и всички други, които биха отразили събитието.

*Да направим тениски, които да бъдат продавани на събитието и да останат като спомен за всеки, който иска.


Дайте едно мнение за точките и коя ви/не харесва и какво още може да се направи за популяризиране на събитието.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2018 15:30 
Offline

E30: 1987 318I M10B18
Местоположение: Търговище
Регистриран на: 27 Май 2013 19:01
Пол: Мъж
Мнения: 912
Звънни на Камен!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2018 18:22 
Offline
Dr.Tempomat
Аватар

E30: '90 Touring, '92 Convertible
Местоположение: Плевен
Регистриран на: 30 Дек 2012 09:04
Пол: Мъж
Мнения: 664
Стига с това звънене. Идеята на темата е да коментираме публично. :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2018 18:54 
Offline

E30: 1987 318I M10B18
Местоположение: Търговище
Регистриран на: 27 Май 2013 19:01
Пол: Мъж
Мнения: 912
Друго имам предвид, ама както искаш.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2018 22:55 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
Ники и Краси :arrow: сега не е момента да влизаме в спорове. Всеки един от вас има голям принос за форума и Сбирката и предпочитам нещата да останат така.

Относно предложенията на Голди, ще коментирам както следва (в различен цвят на шрифта):

Goldy написа:
Ако всички са съгласни де, мисля да се заема малко с рекламата на събитието. Набързо нахвърлях точки, които трябва да се изпълнят.
Аз съм съгласен.

*Както преди 2 години, мисля да пиша на БМВ Е30-се клубовете в държавите около нас (Румъния, Гърция, Сърбия, Македония). Би било приятно да имаме международно участие.
Да, и затова ще има брошура и на английски език, за да може да се популяризира и в съседните ни държави.

*Все още нямаме лого за събитието и мисля, че трябва да се задействаме за направата.
Това (брошурата) е в процес на изработка, моя грижа.

*Няма фейсбук събитие направено все още, ще направя и дори като наближи, може да го буустна с някакви къси пари.
Ще има събитие в рамките на фейсбук групата. Аз или някой друг ще го направи, когато стане готова брошурата.

*Да се пише на евентуални спонсори от сорта на Бардал, Хадо и всякакви други такива, които биха дошли на събитието?
Става, изчакай да направим официалното популяризиране, за да има с какво да излезнеш спрямо спонсорите. Освен това ще ти дам реални данни за посещаемост, което интересува евентуални спонсори.

*Да се пише по един имейл с покана на медии като спортал, БТВ, топ гиър, бричка и всички други, които биха отразили събитието.
Без Бричка.

*Да направим тениски, които да бъдат продавани на събитието и да останат като спомен за всеки, който иска.
Свържи се с Косьо (Intruder). Тениските са супер.

Дайте едно мнение за точките и коя ви/не харесва и какво още може да се направи за популяризиране на събитието.

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2018 00:11 
Offline
Биг Павар Брадър Мод
Аватар

E30: Convertible
Местоположение: София-Плевен
Регистриран на: 11 Мар 2013 20:38
Пол: Мъж
Мнения: 1489
Вече купите са на 50% готови. :smokin:

*Идея е да замерим силата на звука на 4,6 и 8 цилиндровите модели.
*Най-бавна обиколка на пистата, трябва да се влезне в максималното време от 2 минути. Пускаме м40-ките и :drive:
*Мис Е30, където мацки притежаващи Е30-ки да отговарят на кратък въпросник свързан с модела.
*Евента трябва да се буустне не като наближи, а след като мине първоначалната вълна от реакции. За да може хората да разберат за мероприятието и да имат достатъчно време да си организират нещата и да дойдат. Също така да се таргетират хора с интереси бмв и е30 и регион Пловдив.
*Хвърляне на радио във варел :hihi:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2018 12:09 
Offline
Аватар

E30: 328i Estorial Blue
Местоположение: София
Регистриран на: 12 Яну 2013 09:39
Пол: Мъж
Мнения: 25
Водя преговори с ХАДО и още една фирма, ще се свържа с Камен, като имам някакъв отговор от тяхна страна ;)
Имам и връзка с някой медии ама на по-късен сетап!

_________________
Fuck New Cars, I'm Driving Oldschool


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 23 Юли 2018 07:02 
Offline
Аватар

Местоположение: Кюстендил
Регистриран на: 23 Ное 2017 22:00
Пол: Мъж
Мнения: 24
И аз мога да помагам в техническите прегледи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2018 21:35 
Offline

Регистриран на: 19 Авг 2016 06:53
Мнения: 9
Аз ако мога да помогна с нещо. Не съм от Пловдив но мога да дойда по-рано в съботния ден!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2018 00:50 
Offline

E30: 1987 318I M10B18
Местоположение: Търговище
Регистриран на: 27 Май 2013 19:01
Пол: Мъж
Мнения: 912
Всеки, който има желание, нека заповяда! Всички, които ще участваме по един или друг начин в организацията, ще сме по-рано там. Така че ела, на място ще се решава кое и как :thumbsup:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 3 от 5
 [ 46 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Time zone: Europe/Sofia


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by Renegade