Switch to full style
Или как да излезнем от виртуалното пространство и пак да сме заедно.
Добави отговор

Re: Организацията на Шестата Национална Е30 Сбирка

14 Юли 2018 08:59

Ако всички са съгласни де, мисля да се заема малко с рекламата на събитието. Набързо нахвърлях точки, които трябва да се изпълнят.

*Както преди 2 години, мисля да пиша на БМВ Е30-се клубовете в държавите около нас (Румъния, Гърция, Сърбия, Македония). Би било приятно да имаме международно участие.

*Все още нямаме лого за събитието и мисля, че трябва да се задействаме за направата.

*Няма фейсбук събитие направено все още, ще направя и дори като наближи, може да го буустна с някакви къси пари.

*Да се пише на евентуални спонсори от сорта на Бардал, Хадо и всякакви други такива, които биха дошли на събитието?

*Да се пише по един имейл с покана на медии като спортал, БТВ, топ гиър, бричка и всички други, които биха отразили събитието.

*Да направим тениски, които да бъдат продавани на събитието и да останат като спомен за всеки, който иска.


Дайте едно мнение за точките и коя ви/не харесва и какво още може да се направи за популяризиране на събитието.

Re: Организацията на Шестата Национална Е30 Сбирка

14 Юли 2018 15:30

Звънни на Камен!

Re: Организацията на Шестата Национална Е30 Сбирка

14 Юли 2018 18:22

Стига с това звънене. Идеята на темата е да коментираме публично. :)

Re: Организацията на Шестата Национална Е30 Сбирка

14 Юли 2018 18:54

Друго имам предвид, ама както искаш.

Re: Организацията на Шестата Национална Е30 Сбирка

14 Юли 2018 22:55

Ники и Краси :arrow: сега не е момента да влизаме в спорове. Всеки един от вас има голям принос за форума и Сбирката и предпочитам нещата да останат така.

Относно предложенията на Голди, ще коментирам както следва (в различен цвят на шрифта):

Goldy написа:Ако всички са съгласни де, мисля да се заема малко с рекламата на събитието. Набързо нахвърлях точки, които трябва да се изпълнят.
Аз съм съгласен.

*Както преди 2 години, мисля да пиша на БМВ Е30-се клубовете в държавите около нас (Румъния, Гърция, Сърбия, Македония). Би било приятно да имаме международно участие.
Да, и затова ще има брошура и на английски език, за да може да се популяризира и в съседните ни държави.

*Все още нямаме лого за събитието и мисля, че трябва да се задействаме за направата.
Това (брошурата) е в процес на изработка, моя грижа.

*Няма фейсбук събитие направено все още, ще направя и дори като наближи, може да го буустна с някакви къси пари.
Ще има събитие в рамките на фейсбук групата. Аз или някой друг ще го направи, когато стане готова брошурата.

*Да се пише на евентуални спонсори от сорта на Бардал, Хадо и всякакви други такива, които биха дошли на събитието?
Става, изчакай да направим официалното популяризиране, за да има с какво да излезнеш спрямо спонсорите. Освен това ще ти дам реални данни за посещаемост, което интересува евентуални спонсори.

*Да се пише по един имейл с покана на медии като спортал, БТВ, топ гиър, бричка и всички други, които биха отразили събитието.
Без Бричка.

*Да направим тениски, които да бъдат продавани на събитието и да останат като спомен за всеки, който иска.
Свържи се с Косьо (Intruder). Тениските са супер.

Дайте едно мнение за точките и коя ви/не харесва и какво още може да се направи за популяризиране на събитието.

Re: Организацията на Шестата Национална Е30 Сбирка

15 Юли 2018 00:11

Вече купите са на 50% готови. :smokin:

*Идея е да замерим силата на звука на 4,6 и 8 цилиндровите модели.
*Най-бавна обиколка на пистата, трябва да се влезне в максималното време от 2 минути. Пускаме м40-ките и :drive:
*Мис Е30, където мацки притежаващи Е30-ки да отговарят на кратък въпросник свързан с модела.
*Евента трябва да се буустне не като наближи, а след като мине първоначалната вълна от реакции. За да може хората да разберат за мероприятието и да имат достатъчно време да си организират нещата и да дойдат. Също така да се таргетират хора с интереси бмв и е30 и регион Пловдив.
*Хвърляне на радио във варел :hihi:

Re: Организацията на Шестата Национална Е30 Сбирка

15 Юли 2018 12:09

Водя преговори с ХАДО и още една фирма, ще се свържа с Камен, като имам някакъв отговор от тяхна страна ;)
Имам и връзка с някой медии ама на по-късен сетап!

Re: Организацията на Шестата Национална Е30 Сбирка

23 Юли 2018 07:02

И аз мога да помагам в техническите прегледи.

Re: Организацията на Шестата Национална Е30 Сбирка

16 Авг 2018 21:35

Аз ако мога да помогна с нещо. Не съм от Пловдив но мога да дойда по-рано в съботния ден!

Re: Организацията на Шестата Национална Е30 Сбирка

17 Авг 2018 00:50

Всеки, който има желание, нека заповяда! Всички, които ще участваме по един или друг начин в организацията, ще сме по-рано там. Така че ела, на място ще се решава кое и как :thumbsup:
Добави отговор