Switch to full style
Или как да излезнем от виртуалното пространство и пак да сме заедно.
Добави отговор

Re: Шеста Национална Е30 Сбирка - идеи

21 Май 2018 16:48

IvanB написа:А може и най-изгнилата :hihi:

За тази цел ни трябва подемник или поне рампа, а паре нема за такова съоръжение на пистата. А и дон Цеци требва да е съдията, ще му развалим деня на човека. :hihi:

Re: Шеста Национална Е30 Сбирка - идеи

21 Май 2018 17:41

Renegade написа:А и дон Цеци требва да е съдията, ще му развалим деня на човека. :hihi:

Него му не требе жокер, той вижда през "ламарината" :hihi:

Re: Шеста Национална Е30 Сбирка - идеи

21 Май 2018 20:49

ahahahahhaha
тряя се сложи лайк на постовете :hihi: :hihi:
много се смях на това за най - изгнилата

Re: Шеста Национална Е30 Сбирка - идеи

26 Май 2018 22:50

Пак съм аз да давам тъпи идеи :hihi:
Този път предлагам да се направи състезание за най-рядка екстра или част която е заводски монтирана. Не знам дали ще може да се осъществи, но ако стане ще е интересно да се покажат редки неща които само някои Е30ки имат

Re: Шеста Национална Е30 Сбирка - идеи

27 Май 2018 15:46

Pesho98 написа:Пак съм аз да давам тъпи идеи :hihi:
Този път предлагам да се направи състезание за най-рядка екстра или част която е заводски монтирана. Не знам дали ще може да се осъществи, но ако стане ще е интересно да се покажат редки неща които само някои Е30ки имат


примерно прагове и вежди?

Re: Шеста Национална Е30 Сбирка - идеи

27 Май 2018 16:41

Най-шумна Е30-ка. Приложение на телефон да показва децибелите например при прекъсвач, за да е по-интересно и за публиката. Правехме го на Е36 сбирката и доста готино се получаваше.

Може да се раздели на 4,6, и 8 цилиндрови. :roll:

Re: Шеста Национална Е30 Сбирка - идеи

27 Май 2018 20:14

lowrider написа:
Pesho98 написа:Пак съм аз да давам тъпи идеи :hihi:
Този път предлагам да се направи състезание за най-рядка екстра или част която е заводски монтирана. Не знам дали ще може да се осъществи, но ако стане ще е интересно да се покажат редки неща които само някои Е30ки имат


примерно прагове и вежди?

Може ако са от някакви редки пакети, а и не само. Моята 30ка например има цип на тавана и жабката е по-различна. Със сигурност има и други 30ки с редки неща

Re: Шеста Национална Е30 Сбирка - идеи

21 Юли 2018 21:06

А битак за Е30 чарколя ?

Re: Шеста Национална Е30 Сбирка - идеи

23 Юли 2018 20:29

Pesho98 написа:Пак съм аз да давам тъпи идеи :hihi:
Този път предлагам да се направи състезание за най-рядка екстра или част която е заводски монтирана. Не знам дали ще може да се осъществи, но ако стане ще е интересно да се покажат редки неща които само някои Е30ки имат


https://www.realoem.com/bmw/enUS/showpa ... Id=51_1237
Позиция 9 Монетник за джоба на вратата имах такъв,но го откраднаха... :twisted:
Обратно на очакваното при събор,но ако има конкурс за най очукана Е30 аз ще участвам... :thumbsup:

Re: Шеста Национална Е30 Сбирка - идеи

30 Юли 2018 23:20

Малко идей от изминалата Е36 сбирка.
1. Използвахме шумомера на пистата, заедно с Емо и мерихме коя кола дава най-високи децибели в прекъсвач. Мисля, че ще се получи готино.
2. Височината на колите се мереше по следния начин - на асфалтираната алея беше сложена една шатра и от нейния вътрешен Х(най-долна точка) се мереше до височината на предния прозорец.
Добави отговор