Дата и час: 29 Мар 2024 00:23

Time zone: Europe/Sofia




Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 1 от 5
 [ 46 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 02 Май 2018 20:12 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
Колеги,

Въпреки, че датата на събитието е все още далеч (6-ти октомври, 2018г.), пускам тази тема с цел да се съберат възможно най-много хора, които да участват в организацията на Шестата Национална Сбирка на БМВ Е30 Клуб България.

Миналата година имаше пропуски в популяризирането на събитието, затова бих се радвал на подкрепата на всички вас в това отношение. Популяризирането по принцип се прави във Фейсбук и автомобилни форуми и сайтове, както и ако имате достъп до средства за масова информация. Всяка помощ в това отношение би била много полезна.

Другия неспецифичен аспект относно Националната сбирка е привличане на спонсори. Дори и малки суми биха били от голяма помощ, защото за пета поредна година финансирането на Сбирката е едно предизвикателство за организаторите и колкото и да сме се стремили да ограничаваме/оптимизираме разходите (което по-принцип не е добре за мероприятието), нещата в този аспект не са розови.

По-конкретно относно организацията, към момента трябват хора, които да се заемат със следните позиции:

1. Логистика, предварителна подредба и организация на паркинга, разполагане на палатки и др. (на 5-ти октомври, петък) - 4-ма души, желателно е да са от Пловдив;
VALTERA
kostadin kiskinov


2. Организация на паркинга, насочване и разполагане на автомобилите в деня на сбирката - 4-ма души. Обикновено функциите им са необходими до около обяд;
Intruder
dnb_ludaka
Mitko_e30
Kroki


3. Организация на пунктовете за прием на документи и техническия преглед - 2-ма души. Функциите им приключват до 10ч. сутринта;
Reloader

4. Технически преглед - 2-ма души (асистенти на основната позиция);
Michev - основна позиция.
Мармот


5. Обработка на документация - 2-ма души (асистенти на основната позиция);
Поля - основна позиция, нужни са двама асистенти.

6. Връчващ наградите и грамотите - 1 човек;

7. Други (в хода на мероприятието изникват допълнителни задачи, които не са сложни, но изискват бърза и адекватна реакция, за да тече събитието гладко и без забавяне) - 3-ма души.

Моля, всеки, който има желание да вземе участие в организацията да пише тук в темата и за каква позиция иска да участва.

Благодаря предварително на всички, които биха отделили част от своето време, за да направим Шестата Национална Е30 Сбирка едно незабравимо преживяване за всички останали! :thumbsup:

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 02 Май 2018 21:04 
Offline
318is driver
Аватар

E30: ''Реди'' с М50Б25
Местоположение: София
Регистриран на: 26 Сеп 2012 20:23
Пол: Мъж
Мнения: 91
Камене аз бих помогнал отново като нямам претенции за позиция,а единствено,ако сглобя колата да имам време да карам в дисциплина Дрифт,ако я има и тази година. Така че ако има нещо номерата си ги имаме :)
Поздрави на всички и дано и тази година спретнем мероприятие,което да се хареса поне на 2/3 от пристстващите,че няма как всеки да е доволен хаха

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 02 Май 2018 21:41 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
Крисо, дрифт ще има със сигурност.
Като гледам, най-добре ще е да си на разпределението и подредбата на паркинга сутринта, за да имаш после време да се подготвиш за дрифта. :thumbsup:

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 02 Май 2018 22:57 
Offline
Аватар

E30: 328i Estorial Blue
Местоположение: София
Регистриран на: 12 Яну 2013 09:39
Пол: Мъж
Мнения: 25
Камене евентуално ме брой и мене в организацията, за каквото и да било. Най-добре бих се справил на тази позиция-Организация на паркинга, насочване и разполагане на автомобилите в деня на сбирката - 4-ма души. Обикновено функциите им са необходими до около обяд

На малко по-късен етап ще се свържа с теб. Дай боже тея дни ще се разбере дали и аз ще съм пак с е30, след няколко години прекъсване. :)
Само един въпрос, тъй като не съм запознат.... Защо датата е толко далечна, може даже да има и сняг btw?

_________________
Fuck New Cars, I'm Driving Oldschool


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Май 2018 00:02 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
Мите, благодаря за отзивчивостта. :thumbsup:
Датата не зависи този път от нас, така че каквато е - такава.
И аз бих искал датата да е в края на август или началото на септември, но това е положението.

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Май 2018 04:44 
Offline

E30: m50b20
Местоположение: Пловдив
Регистриран на: 26 Яну 2015 16:46
Пол: Мъж
Мнения: 18
Брой и мен за подреждане на колите може и предния ден пиши на лично да се доразберем!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Май 2018 08:55 
Offline
Баш Майстор
Аватар

E30: 88' 320i
Местоположение: Nubiru
Регистриран на: 27 Сеп 2012 00:54
Пол: Мъж
Мнения: 65
Аз съм на линия както казах, за каквото мога да съм полезен.

_________________
84' 318i coupe EX
89' 318is coupe EX
89' 324td touring EX
84' 325i coupe EX
89' 318iA saloon EX
90' 324td touring EX


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Май 2018 18:12 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
За тези, които искат да се включат в предния ден (5-ти октомври) за подреждането на паркинга, моля да се свържат с колегата VALTERA на лично съобщение или на телефон 0888 480029.
Пак казвам, добре е да са от Пловдив или близко в региона, за да не се разкарват отдалеч за 2-3 часа.

Ще актуализирам първия пост относно хората по организацията, следете го за актуалните позиции, които все още се търсят. :thumbsup:

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Май 2018 21:19 
Offline

E30: 1987 318I M10B18
Местоположение: Търговище
Регистриран на: 27 Май 2013 19:01
Пол: Мъж
Мнения: 912
Да поясня и аз нещо. Двамата души, които са нужни за техническият преглед, също около 10,30 часа приключват. Става въпрос за това, че единият трябва да монтира транспондерите на колите, които ще излизат на пистата, а вторият изготвя списък със стартов номер на автомобила, номер на транспондера и класа, в който е съответният автомобил. Това трябва да се прави едновременно с прегледа, затова са и нужни общо трима. В нормална ситуация, всичко приключва за час, час и половина. Няма как и да се бавим повече, защото на база този списък се извършва времеизмерването. Така че, остава достатъчно време да се гледа след това! За мен, най-натоварено си остава входа на пистата, там задължително трябва да са двама души, поне до към обяд. А след това, трябва да е предвидена периодична замяна на тези хора.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Май 2018 21:58 
Offline
Баш Майстор
Аватар

E30: 88' 320i
Местоположение: Nubiru
Регистриран на: 27 Сеп 2012 00:54
Пол: Мъж
Мнения: 65
@michev
Аз мога да съм единият човек за техническия, както знаеш от миналата година, когато почти не се наложи да помагам.

_________________
84' 318i coupe EX
89' 318is coupe EX
89' 324td touring EX
84' 325i coupe EX
89' 318iA saloon EX
90' 324td touring EX


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 1 от 5
 [ 46 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Time zone: Europe/Sofia


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by Renegade