Дата и час: 28 Мар 2024 13:19

Time zone: Europe/Sofia




Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 1 от 2
 [ 18 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2018 23:59 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
https://www.youtube.com/watch?v=Qm0F_JD ... e=youtu.be

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2018 00:09 
Offline

E30: 1987 318I M10B18
Местоположение: Търговище
Регистриран на: 27 Май 2013 19:01
Пол: Мъж
Мнения: 912
Има ги и в темата за вечерната част, но нека са и тук моите снимки, другото после :D
https://www.facebook.com/nikolai.michev ... 703&type=3
https://photos.google.com/u/1/share/AF1 ... 04c3RxSjNn


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2018 11:53 
Offline
Аватар

E30: Троен стоп купе м50б25
Регистриран на: 10 Юли 2017 02:29
Пол: Мъж
Мнения: 41
Като за сефте , нямам база за сравнение и ми хареса събитието . Но съм малко разочарован от Бри4ка.ком защото въпреки поканата от моя страна и обещанието от тяхна страна, не се появиха ... може би трябваше да им напомня ,но ако си имат график в който щяха да ни вкарват , все някой трябва да го следи. Не ми е мн приятен факта че само на е30 събор не ходят... Но събитието ми хареса. Може би трябва да се обърне малко внимание на удобствата на гостите . В смисъл ,че скамейките на трибуната бяха мн мръсни, а ние не бяхме подготвени да си ги почистим сами . Другото което ми е малко непонятно , защо накрая за награждаването се нареждат всички с гръб към слънцето и се правят снимки срещу слънцето?!
П.п. Дай боже до година още повече коли и гости!

_________________
колко мъка има по този свят божеее , колко мъка ?!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2018 12:22 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
Точно заради слънцето беше подредена стълбицата за награждаване по този начин, слънцето се падаше отстрани на участниците. Ако трябваше да завъртим още стълбицата, фона зад тях щеше да е от пластмаси, а не от Е30-ки. Така го поискаха самите оператори, които снимаха.

Относно седалките - няма как 3-4 души в петъчния ден късния следобяд, освен че трябваше да подготвим целия паркинг и да разпънем двете шатри (за декларациите и за техническия преглед), да имаме време да минем и да почистим и седалките на трибуните. Пък и честно казано въобще не сме се и сетили, че седалките може да са мръсни.

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2018 13:51 
Offline
Аватар

E30: Е30 318/320is
Местоположение: Ловеч
Регистриран на: 31 Авг 2015 12:17
Пол: Жена
Мнения: 3
Renegade написа:
Също така, ще очакваме вашите снимки и клипове.
Благодаря на всички! :thumbsup:

Много моля и аз за снимки и клипове... Занимавайки се с декларациите ... не успях дори един тигел между колите да направя....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Окт 2018 18:40 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Фев 2013 00:04
Пол: Мъж
Мнения: 45
Аз съм доволен въпреки малкото изоставане във програмата имаше доста време да се повозим из пистата :drive: . Надявам се следващата сбирка да ме зареди още повече с позитивни емоций :)
Браво на целия екип който участва в организацията :thumbsup:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Окт 2018 22:21 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
Не беше малко изоставането, а направо 2 часа... :evil:
Тая година имаше около 8 аварирали коли, повечето от тях - на пистата. Докато ги извадят, а и половин час закъснение от наша страна, и ето ги 2 часа забавяне.

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2018 12:16 
Offline
Аватар

E30: Троен стоп купе м50б25
Регистриран на: 10 Юли 2017 02:29
Пол: Мъж
Мнения: 41
Renegade написа:
Точно заради слънцето беше подредена стълбицата за награждаване по този начин, слънцето се падаше отстрани на участниците. Ако трябваше да завъртим още стълбицата, фона зад тях щеше да е от пластмаси, а не от Е30-ки. Така го поискаха самите оператори, които снимаха.

Относно седалките - няма как 3-4 души в петъчния ден късния следобяд, освен че трябваше да подготвим целия паркинг и да разпънем двете шатри (за декларациите и за техническия преглед), да имаме време да минем и да почистим и седалките на трибуните. Пък и честно казано въобще не сме се и сетили, че седалките може да са мръсни.



Аз да попитам като не запознат ... те нямат ли си някой за поддръжка, момче за всичко или нещо такова? Въобще колко човека работят на тая писта? Абсолютно цялата организация ли се оставя в ръцете на ползвателите на пистата, нямат ли някакво участие от самата писта, нещо което и те да подготвят? Щото честно казано седалки,трибуни,ТОАЛЕТНА ХАРТИЯ В КЕНЕФИТЕ и ужасната настилка на паркинга трябва да са тяхна грижа и задължение!!! Това е тяхна база която отдават под наем и би трябвало да има елементарна грижа,поддръжка и подготовка преди всяко събитие. Не знам дали мисля прекалено европейски, но мисля че това е елементарна човещина !!!

_________________
колко мъка има по този свят божеее , колко мъка ?!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2018 12:45 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
Не знам колко души работят на пистата и кой какво върши.
Подредбата на паркинга и разпъването на шатрите си ги вършим ние всяка година.

Съгласен съм с теб, че трябва да има някакви елементарни условия за присъстващите и ще повдигна въпроса пред собственика на пистата.
Не знаех, че не е имало тоалетна хартия, нито че седалките по трибуните са били толкова мръсни.

Печалната истина, обаче, е че се намираме на Балканите и че при липса на алтернатива (разбирай конкуренция) на подобно съоражение, където да се провеждат такива мероприятия, нещата няма да се подобрят много рязко.

Негативите на Калояново не са малко, мога да изредя много от тях, като това, че настилката на паркинга наистина не е най-подходящата (супер прашен е този чакъл), трибуните са поразнебитени и само едната е на подходящо място, а трябва да са повече и да има и от другия край на пистата (където е драг трасето), както и обезопасен маршрут до тях, тоалетните са далеч от трибуните и заведението, капацитета на заведението е крайно недостатъчен за повече от 50 човека и се образуват опашки, озвучаването е пълна скръб, на самото трасе има 3 вида асфалт и т.н. и т.н., мога да изреждам още един ферман със забележки...

Но засега това е единствената алтернатива, която имаме.

Приемам забележките ти и ще се постарая за следващия път да са взети мерки от пистата.

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2018 22:49 
Offline
Аватар

E30: Троен стоп купе м50б25
Регистриран на: 10 Юли 2017 02:29
Пол: Мъж
Мнения: 41
Renegade написа:
Не знам колко души работят на пистата и кой какво върши.
Подредбата на паркинга и разпъването на шатрите си ги вършим ние всяка година.

Съгласен съм с теб, че трябва да има някакви елементарни условия за присъстващите и ще повдигна въпроса пред собственика на пистата.
Не знаех, че не е имало тоалетна хартия, нито че седалките по трибуните са били толкова мръсни.

Печалната истина, обаче, е че се намираме на Балканите и че при липса на алтернатива (разбирай конкуренция) на подобно съоражение, където да се провеждат такива мероприятия, нещата няма да се подобрят много рязко.

Негативите на Калояново не са малко, мога да изредя много от тях, като това, че настилката на паркинга наистина не е най-подходящата (супер прашен е този чакъл), трибуните са поразнебитени и само едната е на подходящо място, а трябва да са повече и да има и от другия край на пистата (където е драг трасето), както и обезопасен маршрут до тях, тоалетните са далеч от трибуните и заведението, капацитета на заведението е крайно недостатъчен за повече от 50 човека и се образуват опашки, озвучаването е пълна скръб, на самото трасе има 3 вида асфалт и т.н. и т.н., мога да изреждам още един ферман със забележки...

Но засега това е единствената алтернатива, която имаме.

Приемам забележките ти и ще се постарая за следващия път да са взети мерки от пистата.

Абсолютно си прав. За съжаление няма конкуренция и развитието е нулево. А за тоалетните не само че нямаше хартия , ми дори и да има няма обособени места където да се сложи ! Още в проекта им е заложено да липсва хахахахаххаха

_________________
колко мъка има по този свят божеее , колко мъка ?!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 1 от 2
 [ 18 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Time zone: Europe/Sofia


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by Renegade