Дата и час: 28 Мар 2024 23:47

Time zone: Europe/Sofia




Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 1 от 1
 [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2018 10:04 
Offline

Регистриран на: 22 Фев 2018 09:58
Мнения: 1
Колата е в добро състояние за годините си. Почти всичко е оригинално по колата. Двигателят е М40 , 100к.с, 1.6 инжекция, рядко срещана модификация, с малкия данък. Сменил съм ангренажен ремък с ролки, дистрибуторна капачка, палеца на делкото, кабелите и свещите, антифриза, маслоо в скоростната кутия, предни и задни накладки, изпарителя на газовата.Всичко това преди около 500 километра. Има комплект лети джанти 17 цола с летни гуми. В момента е със зимни оригинални за бмв железни джанти с оригинални тасове.Мината на преглед на 17.04.17, застраховката също е правена на тази дата, на вноски е. Няма никъде изгнило, само леки ръждички, но не и дупки. Има шибидах, и ръждички покрай него, но не пропуска. Върви си добре и на газ и на бензин, но аз я карам повече на бензин.Регистрирана е с газовата уредба, която си има паспорт. Колата е във Варна, но е със софийски номер и може да се види само във Варна. Оригиналната тапицерия е позакъсана, отгоре съм сложил нови калъфки.Таблото има две малки цепнатини,скоростомера и брояча на километрите не работят, но всичко останало по таблото си работи. Няма никакви екстри, само ел.огледала и подгряване на задното стъкло, които си работят. Има следи от градушка. Постарах се да кажа всичко за колата, всички останали кусури, можете да видите на място. Цената се коментира. Може да я видите тук
https://www.olx.bg/ad/bmv-e30-ID7jw2p.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 1 от 1
 [ 1 мнение ] 

Time zone: Europe/Sofia


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by Renegade