Switch to full style
Добави отговор

Re: Купувам е30 Touring

10 Юни 2016 14:17

Ако кола се купуваше по снимки, щеше да е прекрасно, но реалността е друга.
Не говоря за конкретния екземпляр, защото не съм го видял лично, а по принцип за едишънките. Не знам какво объркват БМВ при тях, но в сравнение с другите Е30-ки са много по-изгнили.

Не знам чия е колата, да си я продава със здраве човека. Но дори и да е здрава към настоящия момент, аз не бих я карал зимата или в мокро време. Това е моето мнение и го споделям тук във форума, защото това му е предназначението.

Ще се радвам ако греша, но досега всички едишънки, които съм видял, бяха прогнили зверски на обичайните за Е30 места, а също и на места, където не съм виждал ръжда при друго Е30.

Re: Купувам е30 Touring

10 Юни 2016 14:23

Не съм 100% сигурен, че е истина, но съм чел(чул), че в този период минават на боите на водна основа, което би обяснило наблюденията ти.

Re: Купувам е30 Touring

10 Юни 2016 14:30

Конкретната кола я гледах онзиден и това което е на снимките е което е в действителност. За прогнило не може да става въпрос.

Иначе и аз винаги съм се чудил, защо комбитата са по-гнили от стария ми седан 87 набор, каран 20 години в БГ :duh:

Re: Купувам е30 Touring

10 Юни 2016 22:40

M10 написа:Конкретната кола я гледах онзиден и това което е на снимките е което е в действителност. За прогнило не може да става въпрос.

Иначе и аз винаги съм се чудил, защо комбитата са по-гнили от стария ми седан 87 набор, каран 20 години в БГ :duh:

Ела да ти покажа 2 комбита, на които няма да намериш забележка.
Но са 90 и 89г., а не 94г. Там нещо се обърква.

Re: Купувам е30 Touring

10 Юни 2016 23:05

Подкрепям.На едното съм му виждал калника отвътре пълен още с немската кал,а не беше хванал ръжда въпреки това. :hihi:

Re: Купувам е30 Touring

11 Юни 2016 00:12

Все тая брат ...
Някак дискусията стана ...
Как да го кажа ...
Май не стана като се замисля...
Добави отговор