Switch to full style
Покажете си Е30-ките и споделете най-хубавите си моменти с тях.
Добави отговор

Поредния седан

08 Ное 2016 23:12

:drive: Като цяло от доста време ми се иска да си сътворя всекидневна е30ка и да спра да се придвижвам с коли който не ми доставят чак такова удоволвствие да съм в тях. Накрадко тази кола отидох да я видя в един двор в който е поседяла доста време без да се кара,но въпреки това е с перфектно купе без гнилочи и в доста добро състояние като изключим предната част която има нужда от боядисване защото елементите са от др.донори.Като за начало мотора е m50b25sv който ще бъде заменен с м42 от е30,стоповете ще се подменят с оригинални,фаровете с такива от 3ен стоп и корите на вратите ще бъдат за менени с черни... надявам се да бъде интересна темата защото искам колкото може по скоро да я подкарам :drive:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Re: Поредния седан

09 Ное 2016 08:31

Браво :thumbsup:
Хубаво е когато занемарени и изоставени коли попадат в правилните хора :thumbsup:
Пожелавам бърз и успешен проект!

Re: Поредния седан

09 Ное 2016 08:33

Честита!
intruder написа:Пожелавам бърз и успешен проект!

Бърз и успешен в едно изречение :o

Re: Поредния седан

09 Ное 2016 08:57

IvanB написа:Честита!
intruder написа:Пожелавам бърз и успешен проект!

Бърз и успешен в едно изречение :o



Бърз, успешен и Не-М40 в едно изречение, Иване!



Успех Мето!

Re: Поредния седан

10 Ное 2016 18:46

М42 фор да уин! Колко хора ще заменят м50 за м42. Мене стоповете ме кефят :oops:

Re: Поредния седан

10 Ное 2016 18:49

boskomancera написа:Мене стоповете ме кефят :oops:

Ше се наказваме :hihi: :chug:

Мето, ше извиняваш за любопитвото ама би ли разказал за м42-то нещо? :D

Re: Поредния седан

11 Ное 2016 23:34

intruder написа:
boskomancera написа:Мене стоповете ме кефят :oops:

Ше се наказваме :hihi: :chug:

Мето, ше извиняваш за любопитвото ама би ли разказал за м42-то нещо? :D

Стоповете се продават или бартеросват за оригинални с доплащане :hihi:
По някви сметки трябва да се получи под 2000 кубика и 11.5 степен, утре ще ходя в еконта да меря вала дето са ми го пратили и дано всичко е ок за да започна от някъде :twisted: За начало ще се кара със заводските разпределителни валове и оригиналната електроника но ми се иска да махна дебитомера с клапата и евентуално да сложа такъв от м50 само,че това ще се решава някъде напред във времето

Re: Поредния седан

15 Ное 2016 13:15

Хубаво м42 трябва да стане :D Чакаме да ъпдейтваш при развитие :thumbsup:

Re: Поредния седан

19 Ное 2016 21:58

Коляновия вал дойде в перфектно състояние и го занесох само да му полират шийките и скоро трябва да взема блока и да си покаже кое буталце до къде ще ходи :hihi:

Re: Поредния седан

19 Ное 2016 22:24

Това полиране отнема стотни. А цветовите кодове на лагерите са по хилядни, Мето.
Добави отговор