Дата и час: 28 Мар 2024 21:38

Time zone: Europe/Sofia




Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 1 от 1
 [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 28 Май 2014 17:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 06 Мар 2013 18:17
Мнения: 16
Здравейте... Да ви запозная и с моята не чак толкова красива количка с тенденция да си изпълня един ден мечтата да изглежда както искам :drive:
Та започваме от тук 2010г. тогава бях на 16 с бащата закупихме Е36 320 от Варна тогава не знаех за какво става на въпрос исках Е30 но той ме убеди по нова по красива а тя...
ЛЕШ
Изображение
След което 2 години по късно един ден засекох едно момче да се разкарва из моя квартал с едно сиво седанче.. Влюбих се от пръв поглед и казах ще е моя !
Речено сторено.. Говорих с момчето отсече ме понеже се познавахме доста добре му казах до 2 седмици ще ми се обадиш за да ми я продадеш..
Така и стана след 2 седмици получих обаждане след което с/у скромното доплащане от моя страна(слава богу че се отървах от това Е36) Е30-ката вече беше моя :D

Да продължа с информацията за колата колата е 1990год. 7-ми месец М40Б16
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Започнаха изненадите който бяха отстранени..
Изображение
Изображение
Искам съвети как да се справя с ръждата под уплътнението на багажника и как да процедирам цялата престилка или ??? Съвети са ми нужни ще ви бъда благодарен..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 28 Май 2014 18:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 06 Мар 2013 18:17
Мнения: 16
Колата претърпя заварка на диференциала след това каране по картинг пистата и прочие простотии на който издържа учудващо и не се предаде..(след което реших че не е това съдбата на тази кола)Лека полека започнах да събирам части и екстри..Взех предни пружини червени марка неизвестна направо с дебел макферсон без да знам дори марката на амортисьора след което последва и окачване за отзад Макстрак регулируемо от форума за Е36 компакт+дебели полуоски.Покарах така колата след което излезна едно комби и реших да го купя и докато взема книжката да се возя с него след което да стане донор имаше ел.стъкла,климатик,носачи с дискове и вентилирани дискове отпред..До момента съм монтирал машинките на ел.стъклата и като цяло ел.стъклата са готови навързани+вентилираните дискове отпред сега предстой да сложа носачите и климатика. През това време монтирах и Г.И също и джанти Брок Б6 7,5-9Ж :driving:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
A дифовете свалям и качвам по-често отколкот сипвам бензин...
6 диференциала за 2 месеца и половина преди 15 минути се предаде поредния(Сменени тампони кутия,мотор следва висящ лагер и всичко всевъзможно от което се предават и разклопват толкова бързо) Търся и капак за голямо прасе ... :bang:
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 25 Дек 2014 22:36 
Offline
Аватар

Регистриран на: 06 Мар 2013 18:17
Мнения: 16
От доста време не бях писал... Носачите монтирани климатика не му дойде реда понеже филма е доста дълъг и за сега ще го отложим :hihi: Взех 2 рекаро седалки от комби а за зимата се подготвих взех 3.25 голямо прасе шпер+4.45 отворен+капак голямо прасе но направих грешката да не ревизирам кожуха да сменя всички семерини и лагери и след смяната на пинион корона протече и върнах пак отворения докато се съберат средства за ревизия :oops:
В същото време си отиде и донора черното комби+ 2 счупени картера because M40 :hihi:
Малко снимки:
Изображение
Изображение
Изображение
Пра българите си го взеха :lol:
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 07 Мар 2015 12:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 06 Мар 2013 18:17
Мнения: 16
Новите джантета :hihi: Благодарение на guti :)
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 07 Мар 2015 17:37 
Offline
Dr. Recaro
Аватар

E30: '85 318i + '85 325йе
Местоположение: София/Бургас
Регистриран на: 18 Ное 2012 22:39
Мнения: 1277
Честити, с какви параметри ги избра?

_________________
"You could roll an E30 in a BMW showroom today and people would think:
Well, they finally got the 1 series right!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 1 от 1
 [ 5 мнения ] 

Time zone: Europe/Sofia


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by Renegade