Дата и час: 29 Мар 2024 00:34

Time zone: Europe/Sofia




Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 1 от 1
 [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 18 Авг 2013 02:56 
Offline
318is driver
Аватар

E30: ''Реди'' с М50Б25
Местоположение: София
Регистриран на: 26 Сеп 2012 20:23
Пол: Мъж
Мнения: 91
Друго си е да те спрат г-да полицаи и от колата да се чува
Той полицай инспектор, аз DJ - selector,
без него вечерта ми е перфектна.
Мойто мамче само с мене се лигави,
и цяла вечер щуротии с дупето си прави.
Секс правим прави, не се бавим,
пушим, палим брат ми, котки галим.
Аз. За какво съм спрян г-н Полицай
г-н П. Движеше се бавно и на зиг заг...имам основание да ви спря и да проверя дали си в нетрезво състояние....... 10 секунди мълчание и последва въпросът
Пил ли си момче...
Аз. Цял ден ...Вода,Кола Редбул .....
г-н П . Ааа така ли а защо караш налевО надеснО .....
Аз. Малко са ни хубави пътищата и си представям дупките за конуси и тренирам за италианско .....
г-н П . Абе ваще знаят ли кфа музика слушаш....(килата не прощава) ....
Аз. Дам .... даже знаят и че съм излязъл навън в 2 с колата ...
г-н П . Аааа е не си ли малък че с колата по тфа време на вън.
Аз. Колегите Ви от ДАЙ са видяли че съм правоспособен водач и че мога да оправлявам МПС.Има ли още нещо нередно което да съм извършил Г-н Полицай ?
г-н П. Абе много знаеш да говориш айде НА ти документите и се прибирай да спиш.
Аз. Събота вечер е г-н Полицай тепърва хората излизам вие ме пращате да си лягам .... когато бях на 12 си лягах в 1-2 ....но и на вас лека и безпроблемна нощ.
Минавайки покрай патрулния автомобил чувам как г-н П казва на другия г-н Полицай "Ебахти малкото тарикатче ...надуло ми Килата Майка и знае да говори смислени неща "

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 18 Авг 2013 09:42 
Offline
Dr.Tempomat
Аватар

E30: '90 Touring, '92 Convertible
Местоположение: Плевен
Регистриран на: 30 Дек 2012 09:04
Пол: Мъж
Мнения: 664
Ако с мен се беше държал така да съм те нарисувал, честно! Не разбирам с отговорите(ако са реални) какво си целял да покажеш?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 18 Авг 2013 09:54 
Offline
318is driver
Аватар

E30: ''Реди'' с М50Б25
Местоположение: София
Регистриран на: 26 Сеп 2012 20:23
Пол: Мъж
Мнения: 91
Значи би ме нарисувал ако си се държал добре а аз аругантно ....но при отношението което получих ....няма как да му праа мили очички .... лек профил на г-н П . Дебел мазен с странен диалект стил силистра Ва, и в лицето като булдог ровил до сега в паницата с яденето ... Да говори и да плюе едва ли не дюнери по колата .... как да спечели уважение ? :duh:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 18 Авг 2013 10:06 
Offline
Dr.Tempomat
Аватар

E30: '90 Touring, '92 Convertible
Местоположение: Плевен
Регистриран на: 30 Дек 2012 09:04
Пол: Мъж
Мнения: 664
И по какъв начин говора и физическото състояние определят отношението и поведението ти към даден човек?
В това което си описал като "разказ" единствено се разбира, че си се кефел на някаква песен, карал си на зиг-заг и полицая те е спрял. Той реално си е свършил работата, защото всеки би преценил, че шофьор каращ така е възможно да е употребил алкохол, а може и други опиати.
В случая си извадил от целия разказ някакъв диалог, в който демонстрираш просташко държане, и си мислиш, че ние трябва да ти ръкопляскаме само защото караш Е30.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 18 Авг 2013 11:23 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
Ся остава да се скарате заради милиционери.... :hihi:

Относно държанието на Крисо, не мисля че е арогантно поради няколко малки, но важни причини:

1. Милиционерът не се представя, както е длъжен по закон :!:
2. Говори на водача на "ти" - това най-много го мразя, да ме спре милиционер и да почне да ми говори на "ти".
3. Въпросът "пил ли си?" е малоумен - ако има съмнения за употреба на алкохол или наркотици, има си начин как да се докаже, другото е непрофесионално.
4. Прави забележки за музиката, която се слуша в колата - какво му влиза в работата???
5. Прави забележки за часът на движение - това също не му влиза в работата.

Та ако Крисо с нещо е нарушил закона, милиционерът е бил длъжен да му напише фиш или акт, другото е само загуба на време както за водача, така и за милиционерът, чиято заплата му я плащаме всички ние, от нашите джобове. И не му плащаме, за да се чуди как да си "утрепе" времето с един младеж, докато майки с деца ги газят по пешеходните пътеки...

Ма то така - нашите родни милиционери не излизат, за да предотвратяват произшествия или престъпления, а се залагат в засади в междублоковите пространства и се крият като лисугери из шубраците, за да докарат некой лев върху заплатата. И то съвсем не лош лев.

За едно нещо е сгрешил Крисо, но го отдавам на крехката му възраст - трябваше да му поискаш името и номера на полицейската карта и в понеделник, хоп, в съответното районно да пуснеш една жалба срещу него, да видим другия път дали той ще се държи арогантно. :hihi:

А пък да е имал късмета да ти посегне - освен че ще го уволнят, ще си плати и като поп после.

Щото нещо напоследък им стана навик да се изживяват като хАмерикански шерифи... :bang:

Няма да им се плашите на милиционерите, тая държава няма да става полицейска...

И другото - като видят Е30-ка и се хвърлят като обеумели да спират, един щях да го сгазя преди време... :hihi:

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2013 14:28 
Offline
318is driver
Аватар

E30: ''Реди'' с М50Б25
Местоположение: София
Регистриран на: 26 Сеп 2012 20:23
Пол: Мъж
Мнения: 91
Към Мармот-а не съм целял да изглежда арогантно държанието ми но както се държат с мен така се държа и аз ....и така,както и да е всеки има различно виждане над нещата и разбиране :) каквото отношение ми бе отдадено от г-н П такова му бе показано ....не съм целял да не му остана длъжен или нещо такова ...И камен е доста прав без дори да съм казвал, униформеният Хамерикански шериф от реклама на макдоналдс не се и представи ... :duh:
И още нещо тфа.... "В случая си извадил от целия разказ някакъв диалог, в който демонстрираш просташко държане, и си мислиш, че ние трябва да ти ръкопляскаме само защото караш Е30." то това си беше целия диалог....ама нали трябва да звъним без да ни натискат ....и какво си мислиш ти е тфой проблем ! не карам никой да ми ръкопляска ...Смятам че за да бъде тук и да не е махнато е за тази тема ...независимо дали са ме спряли полицаи,дали съм с*ал,е*ал и тн....за това е майстори на късия разказ....за да споделяме забавни и не толкова случки ....и не карам е30 от година и малко :) само собственик съм на 1000+ кг желязо ;)

А тези пишман полицайковци дето ни рекетират безрезервно заслужават отдаваното им уважение от обществото а.к.а. :finger:

П.С. не бях с е30-ката още се прави,бях с Япончето :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 1 от 1
 [ 6 мнения ] 

Time zone: Europe/Sofia


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by Renegade