Дата и час: 24 Апр 2024 17:43

Time zone: Europe/Sofia [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 1 от 1
 [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Защо не?
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2015 20:23 
Offline
Аватар

E30: M40B18 Touring
Регистриран на: 02 Апр 2013 00:01
Пол: Мъж
Мнения: 89
Здравейте, Е30 ентусиасти, любители на моторните спортове и високите скорости! Е30 митинга бе едно несъмнено незабравимо за всички присъстващи мероприятие, което доказа,поне на мен, че може да бъде приятно и интересно дори и без дрифт, без прекъсвачи, бърнаути и изцепки извън пистата. Имаше чудесни коли и смятам истински ентусиасти, любители на класиката Е30, но сприрам до тук... Причината да пиша е зов към всички шофьори, нека бъдем по-толерантни на пътя, можем да бъдем модел за подръжание. Още от преди митинга ми се върти в главата идеята за стикери с логото и бекграунда от първата Е30 сбирка и призив към другите водачи за толерантност към колеги и най- вече пешеходци, деца. Днес колегите ми разказаха за една помляна черна Е30 туринг със софийски номера и стикери от националната сбирка, всички на пръв поглед решили,че това е моята кола... Не съм запознат с конкретния случай, в една от колите в ПТП-то е имало малко дете, а единия от шофьорите бил със съдържание на алкохол в кръвта.Мога да кажа, че това ме натъжи много. Непрестанно пътя събира своята жътва, хора си отиват, дори и по чужда небрежност. Това е причината да внеса идеята за разглеждане тук, форума се нуждае от популяризация, много ентусиасти ще си сложат стикери с логото на форума, аз смятам,че не би било излишно ако се печатат да има някакво мото, което да е мото на някаква вътрешна кампания, все пак сме една социална група. Вече не веднъж форума е печатал стикери, нямам идея колко време и средства коствал печата, но ако сте надъхани...защо не?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Защо не?
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2015 21:39 
Offline
B&K Garage Customs
Аватар

E30: комби, акула и палатка
Регистриран на: 10 Яну 2013 15:23
Пол: Мъж
Мнения: 1361
Случката от снощи е с кола на член на форума. Поради причини, че не знаем на 100% какво точно е станало (макар да имаме известни данни) ще се въздържа от коментар - кой, как и защо. Важното е, че НЯМА пострадали физически .. ламарините не са важни.

По темата - ако заемаме дадена позиция - каквото е мото изразено на стикер - трябва всички от този форум да сме го съгласували предварително и да се обeдиним върху една обща идея. Това е малко трудно ... колкото хора, толкова и мнения. Но иначе сме си го мислили и е възможно в бъдеще ако постигнем консенсус. :thumbsup:

_________________
Рилоудер

Изображение
https://www.facebook.com/events/625976980816824/ Втора
https://www.facebook.com/events/1575118509392474/ Трета
https://www.facebook.com/events/1753119984903631/ Четвърта


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Защо не?
МнениеПубликувано на: 08 Сеп 2015 11:00 
Offline
Аватар

E30: E30 316i
Регистриран на: 15 Юли 2014 21:18
Пол: Мъж
Мнения: 176
Аз също съм За такъв призив който да ни отличава от лошото създадено обществено мнение за безотговорните водачи на марката БМВ. Като фенове на марката си мисля, че сме длъжни да вземем отношение по темата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 1 от 1
 [ 3 мнения ] 

Time zone: Europe/Sofia [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by Renegade