Switch to full style
Кой за каквото се сети и където го сърби - да си чеше крастата тук.
Добави отговор

Re: На кого и какво му е хрумнало да направи към момента

28 Сеп 2017 23:50

intruder написа:Ако не те познават в най-близкия еконт до работа и до вкъщи, не си истнски 30-каджия :hihi:

Дълбоко екзистенциална мисъл :clap: :clap: :clap:
И по темата: разглеждам за Cafe Racer, въпреки заплахата, че след йеската и зетката, този път наистина ще си събирам багажа :hihi: :hihi: :hihi:

Re: На кого и какво му е хрумнало да направи към момента

28 Сеп 2017 23:56

Abarth77 написа:
intruder написа:Ако не те познават в най-близкия еконт до работа и до вкъщи, не си истнски 30-каджия :hihi:

Дълбоко екзистенциална мисъл :clap: :clap: :clap:
И по темата: разглеждам за Cafe Racer, въпреки заплахата, че след йеската и зетката, този път наистина ще си събирам багажа :hihi: :hihi: :hihi:

Така и мене ме плашеха, сега след три е30-ки, два джипа, бус и камион и два мотциклета само ми вика "Гледай повече да нямаш проблеми с полицията!" :hihi:

Re: На кого и какво му е хрумнало да направи към момента

29 Сеп 2017 00:22

Отивам да изкарам Любо преди да е станало опасно заради напредналата ми консумация на момиче-разхубавителни-течности. :hihi:

Re: На кого и какво му е хрумнало да направи към момента

29 Сеп 2017 01:00

Ахаах, това с еконта е много вярно. А новата гиздиика май ще с DHL тоя път...

Re: На кого и какво му е хрумнало да направи към момента

29 Сеп 2017 08:17

Нов ден, нови хора, същата Е30-ка.

Цецо кога ще черпи? :D

Re: На кого и какво му е хрумнало да направи към момента

29 Сеп 2017 20:03

Renegade написа:
Abarth77 написа:
intruder написа:Ако не те познават в най-близкия еконт до работа и до вкъщи, не си истнски 30-каджия :hihi:

Дълбоко екзистенциална мисъл :clap: :clap: :clap:
И по темата: разглеждам за Cafe Racer, въпреки заплахата, че след йеската и зетката, този път наистина ще си събирам багажа :hihi: :hihi: :hihi:

Така и мене ме плашеха, сега след три е30-ки, два джипа, бус и камион и два мотциклета само ми вика "Гледай повече да нямаш проблеми с полицията!" :hihi:

Аз като спомена за мотор и всичко около 30ките се приема доста по-лежерно :hihi:

Тва за еконта не е никва мисъл, то си е реалност :D
Като смених местоработата, за един месец пак бях на здрасти в новия еконт.
Едната г-жа ме питаше за някакъв мерцедес щото нали съм се занимавал с коли :hihi:

Re: На кого и какво му е хрумнало да направи към момента

30 Сеп 2017 14:15

За Еконта е ясно, но един от най-веселите моменти беше като при прегледа на пратката (3 литров колянов вал) извадих микрометъра, служителката опули ей такива очи :shock: ... :hihi:

Лошото е, че и при дилъра взеха да се пулят вече... :(

По темата - баси и лигавото време, а се бях наточил да изкарам една от двуколките. :evil:

Re: На кого и какво му е хрумнало да направи към момента

30 Сеп 2017 14:50

Е, радвай се, че поне почиваш. А аз пак съм на работа - водим workshop за изследване на женски гърди :-(

Re: На кого и какво му е хрумнало да направи към момента

30 Сеп 2017 15:10

Демострации на живо правите ли? :hihi:

Re: На кого и какво му е хрумнало да направи към момента

30 Сеп 2017 15:35

За съжаление се налага ;-)
Добави отговор