Дата и час: 25 Апр 2024 06:53

Time zone: Europe/Sofia [ DST ]




Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 3 от 3
 [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2014 23:01 
Offline
Dr. Recaro
Аватар

E30: '85 318i + '85 325йе
Местоположение: София/Бургас
Регистриран на: 18 Ное 2012 22:39
Мнения: 1277
Niko написа:
Понеже малко се измести темата за ежедневен автомобил моето мнение, че не трябва да ти пука за колата, щото иначе започваш да я правиш и пазиш, докато в един момент не започнеш да и търсиш гараж и съответно друга "ежедневка" :hihi:


Точно в десетката!
Само че аз не мога да си представя да карам всеки ден друга кола. След като за първи път си карах е30ката няколко месеца, после се наложи да карам друго за други няколко месеца.... нямах търпение да си я върна !
Ако в ежедневието ми изчезне карането на е30, ще съм много нещастен човек :cry:

_________________
"You could roll an E30 in a BMW showroom today and people would think:
Well, they finally got the 1 series right!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2014 23:07 
Offline

E30: `88, 318i sedan
Регистриран на: 01 Ное 2013 00:03
Пол: Мъж
Мнения: 52
Renegade написа:
Че тя Е38-цата си е голяма Е30-ка, бря, само дето е малко по-заоблена. :hihi:
Оттук и това "съвпадение", дето си е жива закономерност. :thumbsup:


Ако бяха се сетили Немците да барнат един тюринг на базата на 38ма серия щеше да се получи много красиво комби фрашкано с екстри и само с големи мотори включително и легендарния 12-так. Но тъй като няма е30 touring си остава едно от най-красивите комбита на 80те и 90те.. че и до днес.. :D :D :D

п.п.

Гриша, и аз като теб си карах е30ката всеки ден и просто бях на седмото небе. Взе че ми хареса страшно много и като почнах да и треперя не ми ставаше приятно все със свит стомах да карам.. даже обмислях да си намеря двоен стоп седан ( фен на 4вратите съм :smokin: ) с М10 и да си я карам, че и разхода е поносим спрямо шестаците или някой дизел също не бих отказал.. сега може да ми се смеете ама имам само 30ката и ходя с автобуса в града и само по кафенца и разходки с колата :hihi: хората ми се чудят... :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2014 23:32 
Offline
Аватар

E30: `90 320i convertible
Регистриран на: 17 Фев 2013 09:23
Пол: Мъж
Мнения: 474
аз като, представител на хората дето имат и е30 и е39 мога да кажа, че колите са абсолютно несравними. по нищо.
явно е вярно, че като гледаш за друга кола, освен трииската, гледаш към неща, които тя не може да ти даде.
при мен не мога да кажа, че е39ката е евридейка. по - скоро тя е зимната а трииската е лятната. та и двете са евридейки. не мога да преценя на коя се кефя повече :dunno:
Е30сето съм решил твърдо да не го давам, а е39ката бих я сменил само за някое уникално е38 или f14 разбира се :hihi:
между другото напоследък напоследък из София бръмча и с едно мини и мога да кажа, че е супер. двойно по икономично от е39ката, вре се навсякъде, кара се лесно, седи се ниско, управлява се и върви страхотно. направо адски му се кефя..

_________________
"Всеки истински BMW ентусиаст рано или късно си купува Е30"
и печели награди с него


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2014 03:37 
Offline
Аватар

E30: 316 coupe alpineweiss
Местоположение: Ямбол,Niedersachsen
Регистриран на: 11 Юли 2013 01:32
Пол: Мъж
Мнения: 44
Само аз ли съм извратен,че харесвам почти всики модели на БМВ :oops: Имам едно е36 което отказва да умре.Мотора му е супер(м50б25)ама купето има голяма дупка в багажника и едното бомбе тръгна да се пука и на вид не е кой знае какво,има само едни лъскави ББСи.Не знам защо,но отказах няколко прилични оферти за нея :duh: Сигурно ще си я оставя за ежедневна кола още една,две години,макарче ми се кара и на мене Е38 .За е30 вече се убедих че няма да е за всеки ден.Днес един заспал германец ме удари странично :bang: направо ми се реве.

ПС има ли някой информация как се процедира със застраховките в Германия,в смисъл ще ми оправят колата или ще ми платят щетите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 3 от 3
 [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Time zone: Europe/Sofia [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by Renegade