Дата и час: 28 Мар 2024 20:16

Time zone: Europe/Sofia




Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 4 от 4
 [ 40 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 27 Ное 2014 21:58 
Offline
B&K Garage Customs
Аватар

E30: комби, акула и палатка
Регистриран на: 10 Яну 2013 15:23
Пол: Мъж
Мнения: 1361
това същото ще го опитам да го постигна в 30ка :hihi:

_________________
Рилоудер

Изображение
https://www.facebook.com/events/625976980816824/ Втора
https://www.facebook.com/events/1575118509392474/ Трета
https://www.facebook.com/events/1753119984903631/ Четвърта


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 27 Ное 2014 22:01 
Offline

Регистриран на: 31 Авг 2014 00:05
Мнения: 77
лично мнение - трудно може едно е30 да се докара до окаяното ЩОК състояние на е36... трябва бая талант


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 28 Ное 2014 00:13 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
host написа:
лично мнение - трудно може едно е30 да се докара до окаяното ЩОК състояние на е36... трябва бая талант

Да. :thumbsup:

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 28 Ное 2014 00:37 
Offline
Психонавт

Регистриран на: 24 Ное 2013 18:32
Мнения: 156
host написа:
12-14 градско с нормално каране (2ра-3та :D ) ... изхвърляш му катала и слагаш голям резонатор и си в играта със звука. Недозавива като камион ... шайбички отпред ... потъва предницата брутално при спиране, едни по яки амове отзад и спира тоя ефект и влиза по-добре по завоите, доста меко окачване ... пак пружини и амове ... частите са жълти стотинки. Сипваш 5в40 ... хвърляш до 8к км... и си караш.

Като излезеш извънградско си перкаш на климата с 140 и разхода с 4 човека е 8.5.... (може би и надолу, не съм си играл да засичам скоро).

Спираш си колата където и да е, никой не краде такива грозни коли. Спираш на светофара и всеки от пенсионерите, до ромите те гледа с погледа "горкото момче, не е имало пари за е46"... идеална невзрачна колица. Вече почти 3г си я търкалям всеки ден (купе обаче)... никакви ядове. Само си измиваш фаровете, слагаш читави крушки, свикваш с тракащите кори, падащата жабка с луфта.... и се успокояваш, че струва под 4к лв (поне едно време) и тва е.

Добре си го описал. Това за каква е36 става въпрос? 2.8? Купета има много, но комби ми звучи по-добре за моите цели. Най-вече, че мога да метна отзаде песа и да не стане цялата кола на нищо, освен кучешкото драйфано в багажника от цялото лашкане... :drive: :hihi:

Зелената от линка и на мен ми допадна, но до Добрич няма как да отида.. :(

Нека уточня, че за мен е30 би било всекидневна кола, само защото ми се кара йес-ка и ги има и тях около 4-5к, а ако дам същите пари за е36, които съм могъл да дам за запазено е30 (ако е такова), ще ме е, ама, много яд. Да, би било крайно непрактично, но за мен е логичен избор (е30-ката, даа, искам ощее :duh: ).

Та това е единствения "проблем", но все пак съм наясно, че повече от едно е30, без да имаш друг всекидневен автомобил е само за професионалисти от ранга на Дани и Гришата. Камен не се брои, щото той си пърпори с Витарката и не му дреме, но пък той страда от това, че ако не е е30, друго БМВ не може да кара. Всичко е твърде пластмасово и гнусно. :D

Целта на занятието е всекидневна кола с прилична динамика за теглото си, която да можеш да тормозиш без да ти пука и поне да се кара като истинско БМВ и някое е36-ичЕ, което не е преминало още в отвъдното, би било добър избор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 28 Ное 2014 00:50 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
Сашко, ще напиша нещо, но не искам никой да ме разбира грешно.
Двамата души, които си посочил като пример, че ползват Е30 за ежедневка, едва ли се гордеят точно с тези си войнишки манерки. По-скоро са ги прежалили тотално. Но при тях е заварено положение, а при теб не е.
Както казах, закупуването на читаво Е30 с цел за ежедневка е равносилно на сериозно ментално заболяване. Голфът ти е перфектен, дърпай ръчната по-често през зимата и радвай материално-романтично девойчето до теб, вместо да хвърляш пари за глупости. ;)

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 28 Ное 2014 08:59 
Offline
е30 зависим
Аватар

E30: 325i coupe
Местоположение: София
Регистриран на: 13 Авг 2013 15:40
Пол: Мъж
Мнения: 2119
Paul Roche написа:
но до Добрич няма как да отида.. :(

да не те търсят нещо в Добрич?

Като решиш какво искаш, ще разбереш какво да направиш ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 28 Ное 2014 16:22 
Offline

Регистриран на: 31 Авг 2014 00:05
Мнения: 77
Paul Roche написа:
host написа:
Това за каква е36 става въпрос? 2.8? Купета има много, но комби ми звучи по-добре за моите цели. Най-вече, че мога да метна отзаде песа и да не стане цялата кола на нищо, освен кучешкото драйфано в багажника от цялото лашкане... :drive: :hihi:


купе 2.8, 3.45


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 28 Ное 2014 22:37 
Offline
Аватар

Регистриран на: 21 Авг 2013 11:05
Пол: Мъж
Мнения: 130
Paul Roche написа:
host написа:
Зелената от линка и на мен ми допадна, но до Добрич няма как да отида.. :(

Ако решиш, че наистина ти е интересна колата мога да отида до Добрич да я погледна. Съвсем на близо ми е и често ходя там по работа. Не съм никакъв специалист, но мога да я преценя поне визуално дали е гледана кола, да я видя дали върви нормално за този мотор. Пък и има тук един таен фен на Е36, който си мълчи и се крие, ама ти е писал в темата :hihi: Мога да го примамя него за компания. :thumbsup:

_________________
“I'm a man of simple tastes. I'm always satisfied with the best.” - Oscar Wilde


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Яну 2015 21:08 
Offline
Психонавт

Регистриран на: 24 Ное 2013 18:32
Мнения: 156
Благодаря за предложението, но така или иначе трябва да продам моята кошница първо и после ще го мисля. Тук търсех просто идеи за ежедневка


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Яну 2015 21:31 
Offline
е30 зависим
Аватар

E30: 325i coupe
Местоположение: София
Регистриран на: 13 Авг 2013 15:40
Пол: Мъж
Мнения: 2119
Гледам ново мнение и викам Сашето е напазарил нещо, а то своевременен отговор :hihi:

Поне реши ли ква ще е ежедневката?


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 4 от 4
 [ 40 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Time zone: Europe/Sofia


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by Renegade