Дата и час: 28 Мар 2024 21:00

Time zone: Europe/Sofia




Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 2 от 2
 [ 14 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 10 Дек 2014 19:29 
Offline
S.T.A.L.K.E.R.

Регистриран на: 26 Сеп 2012 13:40
Пол: Мъж
Мнения: 548
Abarth77 написа:
Дидо, беше крайно време и ти да се прецакаш :hihi: :hihi: :hihi: Желая ти само хубави, удобни преживявания с временната ти кола. Ти си запознат и с моите моделни терзания, но понеже трябва де се слуша началството:
Renegade написа:
Няма "бивш" Е30-каджия, така че не се самозаблуждавай и започвай отсега да къташ лев. :hihi:

http://www.autoscout24.bg/Details.aspx? ... 00&asrc=st - ей това го оглеждам от известно време. Но нямам идея как да го докарам от Испания.



Дидо не мога да го коментирам, 'щот съм половин 34-каджия, та тя и половината ми кола стана с техни екстри.
но към теб св. Гриша Варненский не мога да не взема отношение и да не споделя, че съм възмутен и изумен, макар и с тези ми думи да рискувам своето крепко съществуване и да бъда "поръчан"... НО, как може да харесаш тоз испански туч и да си готов да му броиш 9000лв. без сумата за докарване.
аз бих изчакал коледните промоции на Възрастния и да ги градиш над тях. Другото е да заделиш още лев от коледния си бонус и отново да пазариш от Юзъра. Все пак да предпочетем Българското по БДС.
Третия вариант е да се свържеш с Кокала да ти намери от немския ибей читава 25чка за хиляда и пестин юуйро.
... И да завърша с един цитат, който съм чел някъде:
“I'm a man of simple tastes. I'm always satisfied with the best.” - Oscar Wilde


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Дек 2014 23:35 
Offline
Аватар

Регистриран на: 21 Авг 2013 11:05
Пол: Мъж
Мнения: 130
Емилио написа:
Дидо не мога да го коментирам, 'щот съм половин 34-каджия, та тя и половината ми кола стана с техни екстри.
но към теб св. Гриша Варненский не мога да не взема отношение и да не споделя, че съм възмутен и изумен, макар и с тези ми думи да рискувам своето крепко съществуване и да бъда "поръчан"... НО, как може да харесаш тоз испански туч и да си готов да му броиш 9000лв. без сумата за докарване.
аз бих изчакал коледните промоции на Възрастния и да ги градиш над тях. Другото е да заделиш още лев от коледния си бонус и отново да пазариш от Юзъра. Все пак да предпочетем Българското по БДС.
Третия вариант е да се свържеш с Кокала да ти намери от немския ибей читава 25чка за хиляда и пестин юуйро.
... И да завърша с един цитат, който съм чел някъде:
“I'm a man of simple tastes. I'm always satisfied with the best.” - Oscar Wilde

Уважаеми Емилио, не се страхувай, светлият ямболски произход ти печели имунитет срещу неочаквани злополуки :hihi: :hihi: :hihi: Аз не съм специалист, но я ми обясни колко такива is-туча в точно такава конфигурация намираш в нетя и на каква цена? Че то при Юзъра привършиха "нормалните" 30-ки :dunno:
P.S. Sorry, Дидо, пооцапахме темата, ама пуста 30-каджийска страст, не може да сме равнодушни :chug:

_________________
“I'm a man of simple tastes. I'm always satisfied with the best.” - Oscar Wilde


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Дек 2014 19:54 
Offline
Аватар

E30: '95 Е34 2.8i
Местоположение: Варна
Регистриран на: 29 Май 2013 20:20
Пол: Мъж
Мнения: 288
Благодаря на всички за подкрепата и пожеланията :chug:
Неизменно, ще дойде време отново за 30-ка. Усещането при каране е специфично и моделът има дух, който никой друг автомобил не може да пресъздаде...

michev написа:
Така е като не се познаваме, бях във Варна на ретроралито и се кефех точно на твоята 30-ка, ама не знаех че си ти. Имам дори и някоя друга снимка на колата.


Ее трябвало е да дойдеш да се запознаем, щеше да ми е приятно, знаем се от толкова време от форумите. Нищо, следващият път :thumbsup:

Abarth77 написа:
http://www.autoscout24.bg/Details.aspx? ... 00&asrc=st - ей това го оглеждам от известно време. Но нямам идея как да го докарам от Испания.


Нямаш ядове Гришоне, можем да го натоварим в комбалана, само се навий да го прибереш :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Фев 2015 22:28 
Offline
Аватар

E30: '95 Е34 2.8i
Местоположение: Варна
Регистриран на: 29 Май 2013 20:20
Пол: Мъж
Мнения: 288
На какво се натъкнах днес, в учебника ми по английски :)
Останах приятно изненадан от изпънатият двоен стоп, royal blau(най-вероятно), с полирани джанти :)

Изображение

Навя ми хубави спомени за 30-ника :(

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 2 от 2
 [ 14 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Time zone: Europe/Sofia


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by Renegade