Switch to full style
Раздел за обсъждане на други модели на БМВ.
Добави отговор

Re: Bombi - e36 323i комби евридейка

10 Юли 2017 16:31

голяма мъка с тия снимки :help:

Re: Bombi - e36 323i комби евридейка

10 Юли 2017 17:27

IvanB написа:голяма мъка с тия снимки :help:


Сега трябва да са ОК. Не успявам да хвана защо се прецакват.

Re: Bombi - e36 323i комби евридейка

11 Юли 2017 16:10

Сетих се нещо относно височината на предницата с мтех пружините: продадоха ми ги за мтех преди фейслифта. Следователно са за чугунен 6-так и е логично да са по-твърди и съответно да стоят по-високо с алуминиев 6-так. Ако някой може да потвърди какви са гледайки цветовата маркировка ще е най-добре.

Re: Bombi - e36 323i комби евридейка

11 Юли 2017 19:26

Стефчо, не че нещо, ама защо ти е толкова важно да ги разбереш какви са тия пружини? Ако случайно разбреш, ще ги сменяш ли, няма ли?

П.С. И в Е30 форум малко трудно ще привлечеш внимание към пластмасови пружини. :hihi:

Re: Bombi - e36 323i комби евридейка

12 Юли 2017 01:23

Ето последните ми снимки (чак днеска го закачих фотото за компютъра) от Бимбо ( :hihi: ) , минути преди да си я вземе Стефчо :) .

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Иначе , маркучето в шишето ли си тече сега ? И да , на снимката с мястото на теча , ясно си личи , че и аз съм простосмъртен , не съм от ходещите богове - това е сряз от флекса , като съм махал парчето от прага , могло е да си обърша пръста от полиуретана в него ... ама :hihi:

П.П. За да не ставам черен пред 30-каджиите , ще кажа , че Е30ката на Стефчо ме кефи повече като кола... само тоя М40 малко.... ама имам един М412 и може това да стане първата Е30-ка с кубатура под 1500куб.см. :lol: . Но идните дни , повече впечатления в другата тема .

Re: Bombi - e36 323i комби евридейка

12 Юли 2017 01:31

ceco_mihailov написа:...ще кажа , че Е30ката на Стефчо ме кефи повече като кола...

Ето, и ти дойде до момента на прозрението и то по трудния начин. :hihi:

Re: Bombi - e36 323i комби евридейка

12 Юли 2017 13:41

ceco_mihailov написа:Ето последните ми снимки (чак днеска го закачих фотото за компютъра) от Бимбо ( :hihi: ) , минути преди да си я вземе Стефчо :) .

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Иначе , маркучето в шишето ли си тече сега ? И да , на снимката с мястото на теча , ясно си личи , че и аз съм простосмъртен , не съм от ходещите богове - това е сряз от флекса , като съм махал парчето от прага , могло е да си обърша пръста от полиуретана в него ... ама :hihi:

П.П. За да не ставам черен пред 30-каджиите , ще кажа , че Е30ката на Стефчо ме кефи повече като кола... само тоя М40 малко.... ама имам един М412 и може това да стане първата Е30-ка с кубатура под 1500куб.см. :lol: . Но идните дни , повече впечатления в другата тема.

Или качваш неправилни снимки, или си сменил пружините :D На тези последните, колата е доволно смъкната отпред, ама на другите, дето си я снимал на някакъв паркинг, между гумата и калника отпред има цигарена кутия разстояние :hihi:

Re: Bombi - e36 323i комби евридейка

12 Юли 2017 14:15

Ей Цецо добре че си ти, че да има читави снимки на таз кола :D @michev - това е преди да сменя пружините ;)

ceco_mihailov написа:само тоя М40 малко.... ама имам един М412 и може това да стане първата Е30-ка с кубатура под 1500куб.см. :lol: .

Долу ръцете от м40ката! :hihi:
ceco_mihailov написа:Но идните дни , повече впечатления в другата тема.
Чакаме ъпдейта там :thumbsup:, че току виж са ме баннали за задръстване на форума с пластмаса. :roll:
Renegade написа:П.С. И в Е30 форум малко трудно ще привлечеш внимание към пластмасови пружини. :hihi:

Особено в под-форум "ръжда" :mrgreen: След като се завърнахме успешно от Цецо мисля, че е време да преместиш темата дето си и е духовното място.

ceco_mihailov написа:Иначе , маркучето в шишето ли си тече сега ? И да , на снимката с мястото на теча , ясно си личи , че и аз съм простосмъртен , не съм от ходещите богове - това е сряз от флекса , като съм махал парчето от прага , могло е да си обърша пръста от полиуретана в него ... ама :hihi:
Маркучето си се излива в прага както си е по дизайн. Забравих да отбележа, че прага си има отводнителни отвори и те се оттичат нормално. Няма спор - не е най-смисленото нещо което съм виждал, но щом така са го направили така ще е. Фугата от която течеше беше едва забележима, за това и не си я мацнал. Дето се вика тва да и е проблема на колата. По-важното е, че и тука много много не си и простил и си рязал до здраво - няма помен от ръжди по таз кола, а не е като да беше цвете особено по пода.. Факт, че си е добре да се покара известно време без мокет след основни интервенции за да се види да няма някаква изненада. Така направих и с 30ката и там също не сбърках - протече и радиаторчето на парното.

Re: Bombi - e36 323i комби евридейка

12 Юли 2017 14:38

steffgang написа:
Renegade написа:П.С. И в Е30 форум малко трудно ще привлечеш внимание към пластмасови пружини. :hihi:

Особено в под-форум "ръжда" :mrgreen: След като се завърнахме успешно от Цецо мисля, че е време да преместиш темата дето си и е духовното място.

Няма проблем.
Добави отговор