Дата и час: 23 Авг 2017 05:25

Time zone: Europe/Sofia [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 22 от 22
 [ 216 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2017 23:27 
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Не се вижда снимка.

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Юли 2017 22:51 

Ха добър вечер :hihi:

Изображение

След леко стряскащата въвеждаща снимка , да кажа , че Е30ката на Стефчо е при мен , което ми дава възможност да видя за 2г. какво се е променило. По купето нищо , освен , че бяхме оставили предната престилка за някога... И това време дойде.

Принципно се чудех , какво пък толкова има да и се прави на тази престилка , но след като забих "телта" си пролича ... Престилката е магазинска , беше на транспортния грунд отдолу , на много места имаше проблем , именно поради слабата бояджийска обработка , както се казва - сефте за бояджия да "пръска" върху черното . Та ето до къде съм стигнал , т.е. до финалата част - чакам да изсъхнат покритията и финализирам с базата и лака :) . Само да добавя , че втората престилка дойде перфектно , като мостра за отвора за масления охладител , който Стефчо няма , но знае ли човек :D . И тази втора престилка е от така нареченото от собственика си - "стрелбище" , но GEORGIEV , да си разказва за ежедневката в друга тема , пък ако запретна ръкави , и аз ще пиша в темата му :hihi: .

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Съвсем скоро , ще финализирам този маломащабен ремонт :) .

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Юли 2017 01:43 

Престилката е там , където и е мястото :)

Изображение

Ожулих и малко ръждица по "маската" :
Изображение
Изображение
Изображение

Изображение

И за финал мога да кажа , че когато работя по Е30 , нещата стават с една приятна лекота , че грешки стават невъзможни , с другите БМВта и въобще автомобили (москвич изпада от тази категория) - не е така... С това си изречение , мога ли да бъда приет като гост-сектант в сектата ? :hihi:

Утре финален оглед, измиване и Стефчо може да НЕ бърза да идва за нея :hihi:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Юли 2017 17:10 

Понеже Стефчо е зает човек , както е видно от снимката по долу , взех че поснимах малко , колкото да има снимки на колата в темата :)

Изображение

Ето как изглежда "квадрата" след изминали 2 години , пък колата е стигала и до Гърция :)

Изображение

Малко снимки "на асфалт" , където се чувства най-добре това Е30!
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

И малко тематични снимки за жътвения сезон :hihi:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Нещо обаче се заражда някаква ерес в мен - минават ми мисли да си продам еспейса и да си купя някакво 4цил. Е30 , ще изчакам малко , може пък да е временен афект , ако ли не-ще трябва да се "лекувам" :hihi: . Но колата на Стефчо , с това си окачване и спирачки ... абе по-добро от нова кола си е :thumbsup: . Мислех си че москвича ми е бърз в завоите :hihi: , но частите му за ъпгрейда са в еспейса 8-) .

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Юли 2017 00:48 
Аватар

E30: E30 316i
Вярно е отбелязъл Цецо, че съм твърде зает напоследък. Даже чак сега виждам постовете. Днес си прибрах 30ката и нямах почти никакво време да се видя със Цецо като хората. Колата ме посрещна измита и лъсната така както аз не съм я лъскал до сега. Само 4 седмици не е при мен, но радостта ми като си я видях беше притеснително голяма :oops: . Работата по престилката е абсолютно безупречна. Не, че не е добра работата и по 36цата, ама с 30ката наистина всичко се получава на 100% :thumbsup: . Обяснението Цецо почва да си го признава какво е :hihi: :

ceco_mihailov написа:
Нещо обаче се заражда някаква ерес в мен - минават ми мисли да си продам еспейса и да си купя някакво 4цил. Е30 , ще изчакам малко , може пък да е временен афект , ако ли не-ще трябва да се "лекувам" :hihi: . Но колата на Стефчо , с това си окачване и спирачки ... абе по-добро от нова кола си е :thumbsup: . Мислех си че москвича ми е бърз в завоите :hihi: , но частите му за ъпгрейда са в еспейса 8-) .

Днес имаше нещо особено в погледа ти - личеше си, че сте си изкарали добре със седанчето, а май май и някакви искри прехвърчат помежду ви (не от флекса). Шегата на страна - високото мнение за 30ката именно от теб много ме радва 8-). Ако пък е и допринесла за това да минеш официално в сектата (накъдето явно нещата са тръгали) направо ще се възгордея :hihi:

Карането на обратно беше много зареждащо. Един месец карам само 36цата, която е значително по-мощна и очаквах 30ката да ми се стори мудна. Случи се точно обратното. Колата се усеща лека и балансирана.. малкия волан и тесния интериор са сякаш правени точно за мен - нищо излишно. 100те (или колкото от тях са още там) коня на м40ката дават всичко от себе си. Спирачките са балансирани и прецизни.. Страшен кеф. Дори и звука на м40ката си го бива - не съм се похвалил, но от скоро съм с крайно гърне за м20б25, проходни средни гърнета и тръби на 2x45 - Цецо май има снимки и в заден план :) та ще се види и двуцевката. Абе с една дума - перфектна (ясно, че има какво да се прави по нея, ама то това си е част от префектността :hihi:)

Цецо, евала за труда, за ентусиазма с който работиш по колите, за лекотата с която ти се отдава да кроиш ламарината по-добре от колко аз се справям и с хартия. Истината е, че без твоята намеса всички други ъпгрейди и реставрации са ала бала :thumbsup: Голямо благодаря :clap: и да взимаш 30ка! Както знаеш - ще помагаме :drive:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Юли 2017 23:43 

Толкова много ли ми личеше? :oops:

Изображение

Изображение

Изображение

П.П. Снощи до 1 съм разглеждал обявите :hihi: :duh:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 22 от 22