Switch to full style
В този форум можем да обсъждаме кой какъв специализиран инструмент е използвал, за какви видове ремонти, откъде го е намерил и т.н.
Добави отговор

Re: Скоба за смяна на тампони заден мост.

19 Сеп 2015 22:50

Добър вечер!
Скобата от 10 месеца не е била в мен, като целия и престой при мен от първото и(да се чете с ударение) преотдаване е, има-няма, 10 дни. Вече не знам в кой е била през това време. Обаче мисля, че от края на юни Е и ПРИ КОГОТО ЩЕ БЪДЕ ВЕЧЕ - "Гришата", на който съм се доверил да е като негова собственост, т.е. да се счита за негова и всички решения на кого, кога, как и защо (не) я е давал и за в бъдеще решения - са негова лична преценка. Благодаря, ако не бъда търсен изобщо!
Скобата сигурно е сменила над 20бр. комплекта тампони и може да се смята за достатъчно надеждна.

Re: Скоба за смяна на тампони заден мост.

15 Юни 2016 23:17

Извинявам се че пробуждам темата,но колегата(гриша) на който е поверена скобата не е влизал в форума от доста време ако е възможно по някакъв начин да се свържа с колегата телефони или facebook

Re: Скоба за смяна на тампони заден мост.

16 Юни 2016 00:57

Темата се изчерпа отдавна.
Има ЛС, има и телефони.

Re: Скоба за смяна на тампони заден мост.

24 Фев 2018 17:19

Отключвам темата, защото има една важна подробност при тази скоба, на която не бях обърнал внимание преди.
Шпилката (и съответно резбата на шпилката), която се ползва, е неправилна и поради тази причина скобата сдава багажа толкова често. Затова също и е трудна работата със скобата.
За да работи подобна скоба трябва да се изработи специална шпилка със специална резба и съответно гайка за нея.
Добави отговор