Switch to full style
В този форум можем да обсъждаме кой какъв специализиран инструмент е използвал, за какви видове ремонти, откъде го е намерил и т.н.
Добави отговор

Re: Bosch C7 и други зарядни за акумулатор

13 Фев 2020 19:21

Lidl. Да не ме баннат за реклама :D
https://www.lidl.bg/bg/broshura/ot-10-0 ... er/page/30
Не съм гледал функцийте подробно на място в магазина, не знам.

На последната сраница на брошурата има нещо интересно в събота г-н Renegade.

Re: Bosch C7 и други зарядни за акумулатор

14 Фев 2020 06:13

За цената си е повече от прекрасно. От 3 години ми седи на стендбай цяла зима в гаража, докато палатката не се кара :chug:
Иначе е заредило бая акумулатори. Включително и с него помпя тяговите 150А/ч с които ходя за риба :hihi:

Re: Bosch C7 и други зарядни за акумулатор

14 Фев 2020 14:51

boskomancera написа:Lidl. Да не ме баннат за реклама :D
https://www.lidl.bg/bg/broshura/ot-10-0 ... er/page/30
Не съм гледал функцийте подробно на място в магазина, не знам.

На последната сраница на брошурата има нещо интересно в събота г-н Renegade.

Само не разбрах каква е разликата между "желязо" и "стоманена ламарина"... По принцип тия машини се познават в сравнение, ако има как да се пробва едната и другата, ще е добре, за да се видят разликите и приликите.

Мармот написа:... Включително и с него помпя тяговите 150А/ч с които ходя за риба :hihi:

Не те разбрах?

Re: Bosch C7 и други зарядни за акумулатор

14 Фев 2020 21:42

Мармот написа:седи на стендбай цяла зима в гаража


Да разбираме, че има функцията за която Мичев пита?

Renegade написа:Само не разбрах каква е разликата между "желязо" и "стоманена ламарина"...


Консултант-експерта по металургия на маркетинговия отдел на Лидл, Академик Винко Чугунчев от Института по металознание - БАН се е объркал нещо.

Re: Bosch C7 и други зарядни за акумулатор

21 Фев 2020 12:31

boskomancera написа:
Мармот написа:седи на стендбай цяла зима в гаража


Да разбираме, че има функцията за която Мичев пита?

Да. Когато зареди батерията минава в режим подзаряд. Зарежда с минимален ток, компенсиращ саморазряда и консумацията на самия автомобил. Като минус спрямо СТЕК и подобни по-скъпи и хубави машинки е, че когато спре тока и се възстанови не си помни режима, а се изключва.

Renegade написа:
Мармот написа:... Включително и с него помпя тяговите 150А/ч с които ходя за риба :hihi:

Не те разбрах?


Ами зареждам си два акумулатора, които изпозлваме по къмпинги. Не става бързо защото тока на самото зарядно е малък за такъв капацитет, но на мен и за тези конкретно не ми трябва да става бързо. :D
Добави отговор