Дата и час: 28 Мар 2024 12:15

Time zone: Europe/Sofia




Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 3 от 3
 [ 29 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2017 16:31 
Offline
Млад ТЕХНИК
Аватар

E30: 4 цилиндрови :}
Местоположение: София
Регистриран на: 27 Сеп 2012 09:11
Пол: Мъж
Мнения: 1192
голяма мъка с тия снимки :help:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2017 17:27 
Offline
Аватар

E30: E30 316i
Регистриран на: 15 Юли 2014 21:18
Пол: Мъж
Мнения: 176
IvanB написа:
голяма мъка с тия снимки :help:


Сега трябва да са ОК. Не успявам да хвана защо се прецакват.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2017 16:10 
Offline
Аватар

E30: E30 316i
Регистриран на: 15 Юли 2014 21:18
Пол: Мъж
Мнения: 176
Сетих се нещо относно височината на предницата с мтех пружините: продадоха ми ги за мтех преди фейслифта. Следователно са за чугунен 6-так и е логично да са по-твърди и съответно да стоят по-високо с алуминиев 6-так. Ако някой може да потвърди какви са гледайки цветовата маркировка ще е най-добре.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2017 19:26 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
Стефчо, не че нещо, ама защо ти е толкова важно да ги разбереш какви са тия пружини? Ако случайно разбреш, ще ги сменяш ли, няма ли?

П.С. И в Е30 форум малко трудно ще привлечеш внимание към пластмасови пружини. :hihi:

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2017 01:23 
Offline
регенерат

Регистриран на: 19 Фев 2014 16:11
Мнения: 78
Ето последните ми снимки (чак днеска го закачих фотото за компютъра) от Бимбо ( :hihi: ) , минути преди да си я вземе Стефчо :) .

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Иначе , маркучето в шишето ли си тече сега ? И да , на снимката с мястото на теча , ясно си личи , че и аз съм простосмъртен , не съм от ходещите богове - това е сряз от флекса , като съм махал парчето от прага , могло е да си обърша пръста от полиуретана в него ... ама :hihi:

П.П. За да не ставам черен пред 30-каджиите , ще кажа , че Е30ката на Стефчо ме кефи повече като кола... само тоя М40 малко.... ама имам един М412 и може това да стане първата Е30-ка с кубатура под 1500куб.см. :lol: . Но идните дни , повече впечатления в другата тема .


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2017 01:31 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
ceco_mihailov написа:
...ще кажа , че Е30ката на Стефчо ме кефи повече като кола...

Ето, и ти дойде до момента на прозрението и то по трудния начин. :hihi:

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2017 13:41 
Offline

E30: 1987 318I M10B18
Местоположение: Търговище
Регистриран на: 27 Май 2013 19:01
Пол: Мъж
Мнения: 912
ceco_mihailov написа:
Ето последните ми снимки (чак днеска го закачих фотото за компютъра) от Бимбо ( :hihi: ) , минути преди да си я вземе Стефчо :) .

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Иначе , маркучето в шишето ли си тече сега ? И да , на снимката с мястото на теча , ясно си личи , че и аз съм простосмъртен , не съм от ходещите богове - това е сряз от флекса , като съм махал парчето от прага , могло е да си обърша пръста от полиуретана в него ... ама :hihi:

П.П. За да не ставам черен пред 30-каджиите , ще кажа , че Е30ката на Стефчо ме кефи повече като кола... само тоя М40 малко.... ама имам един М412 и може това да стане първата Е30-ка с кубатура под 1500куб.см. :lol: . Но идните дни , повече впечатления в другата тема.

Или качваш неправилни снимки, или си сменил пружините :D На тези последните, колата е доволно смъкната отпред, ама на другите, дето си я снимал на някакъв паркинг, между гумата и калника отпред има цигарена кутия разстояние :hihi:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2017 14:15 
Offline
Аватар

E30: E30 316i
Регистриран на: 15 Юли 2014 21:18
Пол: Мъж
Мнения: 176
Ей Цецо добре че си ти, че да има читави снимки на таз кола :D @michev - това е преди да сменя пружините ;)

ceco_mihailov написа:
само тоя М40 малко.... ама имам един М412 и може това да стане първата Е30-ка с кубатура под 1500куб.см. :lol: .

Долу ръцете от м40ката! :hihi:
ceco_mihailov написа:
Но идните дни , повече впечатления в другата тема.
Чакаме ъпдейта там :thumbsup:, че току виж са ме баннали за задръстване на форума с пластмаса. :roll:
Renegade написа:
П.С. И в Е30 форум малко трудно ще привлечеш внимание към пластмасови пружини. :hihi:

Особено в под-форум "ръжда" :mrgreen: След като се завърнахме успешно от Цецо мисля, че е време да преместиш темата дето си и е духовното място.

ceco_mihailov написа:
Иначе , маркучето в шишето ли си тече сега ? И да , на снимката с мястото на теча , ясно си личи , че и аз съм простосмъртен , не съм от ходещите богове - това е сряз от флекса , като съм махал парчето от прага , могло е да си обърша пръста от полиуретана в него ... ама :hihi:
Маркучето си се излива в прага както си е по дизайн. Забравих да отбележа, че прага си има отводнителни отвори и те се оттичат нормално. Няма спор - не е най-смисленото нещо което съм виждал, но щом така са го направили така ще е. Фугата от която течеше беше едва забележима, за това и не си я мацнал. Дето се вика тва да и е проблема на колата. По-важното е, че и тука много много не си и простил и си рязал до здраво - няма помен от ръжди по таз кола, а не е като да беше цвете особено по пода.. Факт, че си е добре да се покара известно време без мокет след основни интервенции за да се види да няма някаква изненада. Така направих и с 30ката и там също не сбърках - протече и радиаторчето на парното.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2017 14:38 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
steffgang написа:
Renegade написа:
П.С. И в Е30 форум малко трудно ще привлечеш внимание към пластмасови пружини. :hihi:

Особено в под-форум "ръжда" :mrgreen: След като се завърнахме успешно от Цецо мисля, че е време да преместиш темата дето си и е духовното място.

Няма проблем.

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 3 от 3
 [ 29 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Time zone: Europe/Sofia


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by Renegade