Дата и час: 28 Мар 2024 11:28

Time zone: Europe/Sofia




Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 3 от 8
 [ 74 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2017 17:45 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Сеп 2012 16:31
Пол: Мъж
Мнения: 491
Оф, ами карал без колан нашия и минава покрай две патрулки в акция, от тези модерните с камери, микрофони и т.н. Та поискали му книжката и се оказва, че е изтекла преди... 2 години...
Та книжка вече има, но 6м ще си гледа ТДи-то само от дистанция...

_________________
ц ч ш щ ю я


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2017 19:22 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
Тия обезумяха вече... :censored:
То бива, бива, ама бахти и лайнарските и курвенски простотии взеха да правят.
Разбирам да беше нещо алкохол и т.н., а то за това, че човек е прехвърлил срока за подновяване на СУМПС, го спират от движение не за ден-два, а за половин година.
Лайнари... мангалите масово карат пияни и без книжки, ама минават метър, щото са гласоподаватели, вече повече от белите хора... виж, ако си бял, следва яко секс, актове, глоби, сваляне на номера, курвенски номера и т.н.
Шибана мангасарска държавица.

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2017 21:29 
Offline

E30: Touring М20В27 Touring M20B25
Местоположение: Софето
Регистриран на: 24 Апр 2013 20:52
Пол: Мъж
Мнения: 87
Renegade написа:
Тия обезумяха вече... :censored:
То бива, бива, ама бахти и лайнарските и курвенски простотии взеха да правят.
Разбирам да беше нещо алкохол и т.н., а то за това, че човек е прехвърлил срока за подновяване на СУМПС, го спират от движение не за ден-два, а за половин година.
Лайнари... мангалите масово карат пияни и без книжки, ама минават метър, щото са гласоподаватели, вече повече от белите хора... виж, ако си бял, следва яко секс, актове, глоби, сваляне на номера, курвенски номера и т.н.
Шибана мангасарска държавица.


Незнам момци ама почвам да си мисля,че все повече го закъсваме с тези коли,мръсните куки са обезумели тотално...по скоро самозабравили се :thumbsdown:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2017 11:47 
Offline
Биг Павар Брадър Мод
Аватар

E30: Convertible
Местоположение: София-Плевен
Регистриран на: 11 Мар 2013 20:38
Пол: Мъж
Мнения: 1489
Renegade написа:
..

По смисъла на БГ закона, ако си с изтекъл документ, то той е невалиден и все едно нямаш книжка. Свалят се номерата и на мангали и на всички. Щом един път те проверят системата сигнализира и няма какво друго да се направи. Както ти взимат книжката при неплатени актове и прочие. Това е и една от мерките за справяне с неплатените глоби.
Преглежадането на датата на валидност на личните документи отнема секунди. Това с 2-те години е :shock:

Неприятното е, когато ти свалят номерата на другия край на държавата и отиваш на почивка. Уж може да караш до 24 часа без номера, но пък колата ти няма валидна ГО и стават едни филми.

Intruder-a може да разкаже и за неговите случки..

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2017 17:44 
Offline
Аватар

E30: мечта
Местоположение: София
Регистриран на: 27 Сеп 2012 11:11
Пол: Мъж
Мнения: 248
баси професорския отговор :hihi:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2017 19:03 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
Да, бе по смисъла на БГ закона... :hihi:
А тия закони кой ги гласува, да не сме аз и ти, или са ония мазни плужеци в парламента? Дето тях закон не ги лови и правят гуши като пеликани година след година вече 30 години?
Относно мангалите... момче, ти живееш в някакъв изолиран свят, дефиниран от маршрута Бургас-Плевен-София.
Аз от 6-7 години обикалям цяла България с двуколките в търсене на криви маршрути и мога да ти кажа, че разрухата е повсеместна в малките градчета и села. ПЪЛНО е с мангали. Едно ченге няма, камо ли модерна патрулка, за да ги хванат в някаква изцепка...
Наскоро в Пазарджик (който уж не е малък град) мангалите бяха окупирали болницата, та се наложи жандармерия да варди лекарите да могат да се приберат по домовете си. Естествено, от мангалите никой не беше санкциониран по никакъв начин.

И какво като му е изтелка на човека книжката, това по каква логика води до спиране на МПС-то от движение за 6 месеца? Ето, Иван му дава пластмасата и той пак кара. Та каква е шибаната логика да накажеш колата за изтекла книжка? Аз ще ти кажа - логиката е пълния полицейски произвол, който вече настъпва в тази мангасарска държавица, друга логика няма. Вардят мангалите, щото гласуват срещу кебапчета тия примати, а белия човек му свалят 10 кожи от гърба за глупости и гледат да всяват страх, та да не хванем пушките в един момент и да ги изпобесим на паметника на Царя на жълтите павета. Боклуци.

Аз бях дотук с офтопика, че се нервя прекалено много. Ако Иван желае - ще разчистя темата.

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2017 20:36 
Offline
е30 зависим
Аватар

E30: 325i coupe
Местоположение: София
Регистриран на: 13 Авг 2013 15:40
Пол: Мъж
Мнения: 2119
Само да добавя едно фостата на тия манафи и от мен :hihi:

И аз минах по тоя път преди няколко месеца, но само със взета книжка и талон както някои знаят.

Нещастна работа, освен да вгорчат живота на някой случайно сгафил нищо не правят. Мърши!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2017 23:05 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
Знаем някои...
И то без да си виновен.
Ама по БГ закона... Кроки, де си бе модераторе млад? :hihi:
За мангалите обаче няма закон.
Взели му книжката - боли го хуя. Праснали му пробация - пак го боли хуя, на него чисто свидетелство за съдимост не му трябва. За кражби и изнасилвания, не ти трябва чисто свидетелство. И в един момент ако работата опре до пандиз, се намесва Българския Хелзински Комитет (мама им дейба мръсна) и мангала се оказва репресирана "жертва".
Мамка им дейба мръсна мангалска, единствената причина да не изляза на лов за примати е Вальо.

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2017 23:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Сеп 2012 16:31
Пол: Мъж
Мнения: 491
Да, нарушил е, две години къде е дремал не знам, но новата книжка е факт, а спирането на колата за 6м точно в този случай ми се струва абсолютно безумно, да по-тежко щеше да е да стои без книжка 6м, но пак бих открил някаква логика в наказанието. Колата можело да се кара без номера от правоспособен шофьор в рамките на 12ч след написване на акта, ама не било "много желателно" - каквото и да значи това. Другото странно е, че през тези 6м нямаш право да продаваш МПС-то, с това си мисля, че ако се захване един средно добър адвокат ще ги разкове.

_________________
ц ч ш щ ю я


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2017 23:48 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
Бре, Ваньо, какви адвокати и какво да ги разковават?
Не виждаш ли, че ни вкарват всички в един водовъртеж да си "търсим" правата чрез адвокатчета и великата ни съдебна система? И да смучат такси и хонорарчета.
Те си измислят разни правила дето милия заблуден паварския мод ги нарича "според БГ закона..." и оттук нататък си ни клатят както си искат. Па ти си хващай разтропани адвокати, дето щели да ги "разковат"... сигурно на Нова Година.
Плащаме данъци да храним родната полиция, която да ни дере още повече и да пази мангалите. Това е истината.

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 3 от 8
 [ 74 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Следваща

Time zone: Europe/Sofia


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by Renegade