Дата и час: 28 Мар 2024 22:20

Time zone: Europe/Sofia




Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 7 от 9
 [ 81 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Шеста Национална Е30 Сбирка
Анкетата свършва на 07 Май 2018 23:06
Ще присъствам 99%  99%  [ 112 ]
Няма да присъствам 1%  1%  [ 1 ]
Общо гласове : 113
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2018 23:18 
Offline
Аватар

E30: 318i
Местоположение: София
Регистриран на: 27 Сеп 2016 19:18
Пол: Мъж
Мнения: 120
Въпрос (малко тъп, но неизбежен) - Филип от Bri4ka.com ще бъде ли поканен. Не е жизнено важно, но ако отрази събора и модела мисля, че ще е много добре. Извинявам се за спама...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2018 23:50 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
Няма тъпи въпроси, има тъпи отговори и се надявам моя да не е такъв.
Не каним никой специално на Националната сбирка, всеки е добре дошъл.
Модел Е30 на БМВ е самодостатъчен като популярност, история в моторния спорт и т.н., та ако някой се интересува от автомобилна история, просто няма начин как да го пропусне.
Директно на твоя въпрос - за 5-тата Национална Сбирка аз се свързах с Bri4ka.com и те ми отговориха, че я имат, я нямат възможност да дойдат. Не дойдоха. Не коментирам какво, защо, как и причини. Те си знаят.
Календарът на писта "Дракон" със събитията там е публично достъпен за всеки. Аз, например, вчера бях с малкия на "Дракон Къп".
Та в тоя ред на мисли, ако от Bri4ka.com решат да посетят събитието, никой няма да ги спре да го направят. В същия ред от мисли обаче, ако чакат специална покана, няма да я получат. Не и втори път. Ако не смятат, че модел Е30 на БМВ е достоен за отрзяване от тях, просто сме на съвсем различни "предавки", както се казва.

И малко по темата... радвам се, че анкетата се развива добре за последната седмица от съществуането й. 104 гласа към момента са прираст от 7 гласа за по-малко от 24 часа. Това показва, че ако се мобилизираме - можем да направим нещо качествено! И точно затова всеки един от нас трябва да прави по нещо (дори и то да изглежда малко и незначително), за да се получи голямото нещо, което ни радва всички нас. Правим го за нас. Но трябва да го правим заедно, за да стане. :thumbsup:

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 01 Май 2018 09:30 
Offline
регенерат

Регистриран на: 19 Фев 2014 16:11
Мнения: 78
...аз конкретно си купих Е30 , за да не съм само зрител на тази чудесна сбирка :hihi:

С голям кеф си "пуснах" гласа в тази анкета (дни , след като излезе) :) .


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 01 Май 2018 11:20 
Offline
Биг Павар Брадър Мод
Аватар

E30: Convertible
Местоположение: София-Плевен
Регистриран на: 11 Мар 2013 20:38
Пол: Мъж
Мнения: 1489
И аз ще присъствам с 1-2-ма приятеля, дори сняг да вали. Отделно можеш да ме пишеш някъде по организацията, ще се опитам да намеря бутала и тая година за купите. :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 01 Май 2018 12:54 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
Момчета и момичета,

Целта от 110 положителни гласа е изпълнена даже предсрочно, което ме прави изключително доволен и горд, че все пак Е30 обществото в България може да бъде сплотено и задружно! :clap: :thumbsup:

В следващите дни ще пусна тема, свързана с организацията на Шестата Национална Е30 Сбирка, както и теми относно други специфики, свързани със Сбирката.

Благодаря на всички, които участваха в анкетата! :thumbsup:

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 01 Май 2018 18:09 
Offline
Dr.Tempomat
Аватар

E30: '90 Touring, '92 Convertible
Местоположение: Плевен
Регистриран на: 30 Дек 2012 09:04
Пол: Мъж
Мнения: 664
Време е да се захващаме с организацията!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 02 Май 2018 01:57 
Offline
Аватар

E30: Троен стоп купе м50б25
Регистриран на: 10 Юли 2017 02:29
Пол: Мъж
Мнения: 41
Renegade написа:
Момчета и момичета,

Целта от 110 положителни гласа е изпълнена даже предсрочно, което ме прави изключително доволен и горд, че все пак Е30 обществото в България може да бъде сплотено и задружно! :clap: :thumbsup:

В следващите дни ще пусна тема, свързана с организацията на Шестата Национална Е30 Сбирка, както и теми относно други специфики, свързани със Сбирката.

Благодаря на всички, които участваха в анкетата! :thumbsup:

И ние благодарим ( от мое име и от името на всички които НЕ познавам )
В началото на анкетата ми изглеждаше отчайващо , а сега дори ми изглежда не реално , как във толкова кратък срок надминахме завишената квота! Браво !

_________________
колко мъка има по този свят божеее , колко мъка ?!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 02 Май 2018 22:23 
Offline
Кумът
Аватар

E30: 92' E30 M40 cabrio
Регистриран на: 28 Сеп 2012 10:49
Пол: Мъж
Мнения: 640
Гледам че имаме 110 гласа. Значи битката е спечелена! Сега остава да спечелим и войната и да се получи добро мероприятие.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Май 2018 00:35 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
Васко, войната се печели с битка след битка, както знаеш.
Та една битка може да е спечелена, следва втора, трета и т.н. битки. То е организация, логистика, купи, водене на Сбирката и т.н. да не изброявам всичко.
Веселата част също иска своята "битка" и съвсем не е лесна, за да няма недоволни.
Всичко се прави в името на модел Е30 и се прави от чист ентусиазъм. Всички, които участват в организацията, за времето, усилията и нервите, които влагат, не виждат и един лев.
Затова беше и анкетата - да се види, аджеба, има ли смисъл от цялото усилие и упражнение.
Както вече споменах по-горе, Е30 обществото в България показа, че може да се сплоти и да направи нещо качествено. Сега трябва да поддържаме този момент и да не спираме работа, за да стане Шестата Национална Е30 Сбирка наистина едно събитие, което да зарадва всички Е30-каджии и не само, а и всички любители на марката. Защото емблемата на БМВ може да е синьо-белия пропелер, но знамето на БМВ е Е30. Или поне би трябвало да е. Независимо дали някой го признава или не.
Оттук нататък има много работа и всички трябва да се включим - кой с каквото може. :thumbsup:

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2018 23:41 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
Интересно...

Прикачени файлове:
1st National E30 Summit.jpg
1st National E30 Summit.jpg [ 55.51 KiB | Прегледано 4775 пъти ]
Прикачени файлове:
comment 1.jpg
comment 1.jpg [ 47.36 KiB | Прегледано 4775 пъти ]
Прикачени файлове:
comment 2.jpg
comment 2.jpg [ 41.54 KiB | Прегледано 4775 пъти ]


И сега какво излиза? Че пет (5) сбирки подред са фалшиви, защото някакъв или няколко батки са решили, че е време да приватизират?

Господина Ацалов (или Атцалов, нямам претенции как се пише) дойде на Петата Национална Е30 Сбирка, като не пожела да си плати входа от 5 лв. (защото явно е обидно за него да си плати вход от невероятната сума от 5 лв.) и ми заяви, че Е30 Сбирката трябвало да мине под шапката на Павара. Като го попитах какво има насреща, получихме едно нищо. Нито някаква финансова помощ директна, нито нищо. Т.е. "Е30Reload.com" пет години полага усилия (без никаква помощ от Павара) да развива една традиция за Национална Е30 Сбирка, а в един момент се явява някакъв никому неизвестен дришльо (ака Ацалов), който първо се изциганьосва да не си плати великите 5 лв. вход (както всеки нормален човек) и после има наглостта да ръси глупости като грамофон... като глупостите му, естествено са продиктувани от невежество и ниска обща култура. Спирам дотук, защото ако продължа, УС-то на Павара ще изглежда по-лошо от аборигенско събрание в центъра на пустинна Австралия.

Не бих писал тия неща ако много хора не се бяха обидили и възмутили от горните постинги във фейсбук. И съответно, много раздразнени, ми се обаждаха да ме информират, а аз се опитвах да ги успокоя.

И сега с този пост искам да уверя всички Е30 ентусиасти, че 6-та Национална Сбирка ще има и подготовката й е в ход. И че ще е грандиозна, без преувеличение.

Колкото до щенията на някои хора да приватизират всичко и всички - един съвет. Не казвай "хоп" преди да си скочил, както гласи поговорката.

Гответе се за 6-ти Октомври 2018г.
Шеста Национална Е30 Сбирка.
Ще има и Весела част вечерта. :thumbsup:

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 7 от 9
 [ 81 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Time zone: Europe/Sofia


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by Renegade