Дата и час: 28 Мар 2024 12:07

Time zone: Europe/Sofia




Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 4 от 6
 [ 57 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2014 19:44 
Offline
Психонавт

Регистриран на: 24 Ное 2013 18:32
Мнения: 156
Киселко - некиселко, какво значение има? Намекваш, че някой се е комплексирал, че не може да си вземе е90 и за това е против пластмасите?? Уви ако е така, но явно не може всички да сме паралии със златни джанти. :hihi: А иначе мен лично ме дразни факта, че новите коли като цяло стават все по-кекави и предназначени за дебили, на които дори скорости не им се сменят и които искат само да се возят. Аз се кефя на бмв не за друго, а защото тяхната философия ми е най-присърце. Задно с мощен мотор, ръчка и шпер в практично тяло. Перфектната рецепта за "карачи", които искат да изпитат удоволствие от шофирането, една кола, която да върши всичко. Новите бмв-та обаче имат все по-малко общо с тази философия и все по-малко се различават от останалата измет. Който иска да гъзарее да си взима е90 и нз сии какво и после да пише любовни романи като в палара как едва ли не се е качил на космически кораб :hihi: :help: Мен тясната, смръщена е30-ка най ме къдри. Олд скуул куул е истината за тези, които не им дреме да позират, а да карат...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2014 20:01 
Offline
Dr. Recaro
Аватар

E30: '85 318i + '85 325йе
Местоположение: София/Бургас
Регистриран на: 18 Ное 2012 22:39
Мнения: 1277
Paul Roche написа:
А иначе мен лично ме дразни факта, че новите коли като цяло стават все по-кекави и предназначени за дебили, на които дори скорости не им се сменят и които искат само да се возят. Аз се кефя на бмв не за друго, а защото тяхната философия ми е най-присърце. Задно с мощен мотор, ръчка и шпер в практично тяло. Перфектната рецепта за "карачи", които искат да изпитат удоволствие от шофирането, една кола, която да върши всичко. Новите бмв-та обаче имат все по-малко общо с тази философия и все по-малко се различават от останалата измет. ...


Напълно съгласен. И ако бъда изправен пред необходимостта да си купя нова/модерна кола, бих избрал не БМВ, а Тойота ГТ86 или братчето ѝ от Мубару, по простата причина, че философията на този модел е точно такава - да те кефи да караш, не да се возиш.

_________________
"You could roll an E30 in a BMW showroom today and people would think:
Well, they finally got the 1 series right!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2014 20:10 
Offline
Аватар

E30: `90 320i convertible
Регистриран на: 17 Фев 2013 09:23
Пол: Мъж
Мнения: 474
не ме разбирайте погрешно. казвам, че наред с всичкия комерс, пластмаса, отворени дифове и т.н :hihi: , с които ни залива любимата марка има и доста модели и модификации, все така насочени към феновете. ами първа серия купе, сега дето ще е втора, ами Зетките, ами страхотната 6 гран купе? а супер иновативната И серия. да кефя се страшно много на смъщената ми 25 годишна е30ка и продължавам да наливам и да нямам търпение да си седна в перфектното рекарце, но и не съм кон с капаци. да новите коли като цяло стават трошливи, пластмасови, тежки, скучни, ако щете, но не съм тръгнал да давам квалификации на хората, дето ги карат и им се кефят или пък да ги обиджам.
относно това, кой какво може да си позволи - е30ката в никакъв случай не е еФтина, даже хич, още повече за хората тука из форума. та всеки си решава за какво да си дава парите. аз, моите изкарани с честен труд, съм ги дал за златни джанти на е30ката. със същия кеф предполагам някой друг фен на марката ще ги даде за стил 225 за е92ката. нека е пластмасова и бавна :hihi:

_________________
"Всеки истински BMW ентусиаст рано или късно си купува Е30"
и печели награди с него


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2014 20:24 
Offline
S.T.A.L.K.E.R.

Регистриран на: 26 Сеп 2012 13:40
Пол: Мъж
Мнения: 548
Renegade написа:
Емилио написа:
Ако е30ската ти имаше като на рекламата място за ските, нямаше да имаш онази дупка на задната седалка. :mhihi:

А ако беше и три цилиндъра мурбо, немаше да се налага да слагаш допълнителна бутилка в багажника. :hihi:


ооо и там какъв газьол ще и набиеме... :hihi:

intruder написа:
Ти ски на живо виждал ли си? :hihi:
През тая дупка щека може и да мине, ама ски ...


ските се ползваха за геги в хокея, нали :roll:

в интерес на истината аз не бих се отказал от една е92. само при едно условие е30-ката стане така както искам да стане, седи в хубав топъл гараж с килим под гумите и централно парно в гаража. газта от 30-ската веднага се прехвърля в е92. и е92-ката заминава да седи на слънце зад блока.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2014 20:29 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
:hihi:

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2014 20:35 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
Без да скромнича много-много, ще отбележа, че съм карал почти всичко ново, дето е на пазара в момента. Вярно, само на тест-драйв, но за опитен шофьор това е предостатъчно. Не бих сменил Е30-ката за нищо по-ново.
А дали е кисело гроздето? Не знам, ама знам, че поддържам три Е30-ки, смея да твърдя в задоволително състояние, а в една от тях съм набил пари, повече отколкото струва едно МНОГО читаво Е46 М3. Защо ли? Сигурно защото гроздето е кисело. :hihi:

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2014 20:47 
Offline
Аватар

E30: `90 320i convertible
Регистриран на: 17 Фев 2013 09:23
Пол: Мъж
Мнения: 474
нали това ви казвам, за едни лъщяща/вървяща е30ка, за други е90 без грам екстри. но всеки е фен и заслужава уважение. :chug:

_________________
"Всеки истински BMW ентусиаст рано или късно си купува Е30"
и печели награди с него


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2014 20:51 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
Така е, всеки фен заслужава уважение, ма некои фенове заслужават повече уважение от други "фенове"... :hihi:

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2014 21:00 
Offline
B&K Garage Customs
Аватар

E30: комби, акула и палатка
Регистриран на: 10 Яну 2013 15:23
Пол: Мъж
Мнения: 1361
Renegade написа:
Без да скромнича много-много, ще отбележа, че съм карал почти всичко ново, дето е на пазара в момента. Вярно, само на тест-драйв, но за опитен шофьор това е предостатъчно. Не бих сменил Е30-ката за нищо по-ново.
А дали е кисело гроздето? Не знам, ама знам, че поддържам три Е30-ки, смея да твърдя в задоволително състояние, а в една от тях съм набил пари, повече отколкото струва едно МНОГО читаво Е46 М3. Защо ли? Сигурно защото гроздето е кисело. :hihi:



ама вкара ли моно погледа като караше :hihi:

_________________
Рилоудер

Изображение
https://www.facebook.com/events/625976980816824/ Втора
https://www.facebook.com/events/1575118509392474/ Трета
https://www.facebook.com/events/1753119984903631/ Четвърта


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2014 21:15 
Offline
Toruk Makto
Аватар

E30: 324td
Местоположение: София
Регистриран на: 25 Сеп 2012 20:44
Мнения: 5022
TheStorm написа:
Renegade написа:
Без да скромнича много-много, ще отбележа, че съм карал почти всичко ново, дето е на пазара в момента. Вярно, само на тест-драйв, но за опитен шофьор това е предостатъчно. Не бих сменил Е30-ката за нищо по-ново.
А дали е кисело гроздето? Не знам, ама знам, че поддържам три Е30-ки, смея да твърдя в задоволително състояние, а в една от тях съм набил пари, повече отколкото струва едно МНОГО читаво Е46 М3. Защо ли? Сигурно защото гроздето е кисело. :hihi:



ама вкара ли моно погледа като караше :hihi:

Не, защото не ме дресират в хАмериканска фирма всяка неделя... :hihi:

_________________
Rider of Last Shadow

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  Страница 4 от 6
 [ 57 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Time zone: Europe/Sofia


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by Renegade